Forma Sport Walka Zimnoch - McCall

Walka Zimnoch - McCall. Transmisja na żywo

Walka Zimnoch - McCall. Transmisja na żywo
Na zdjęciu Krzysztof Zimnoch [fot: Andrzej Iwanczuk/REPORTER]

Dzisiejsza walka Zimnoch vs McCall będzie dla Polaka najważniejszym występem w karierze. Na żywo będzie można ją zobaczyć w otwartym kanale na Polsacie Sport. Gala rozpocznie się o godzinie 20. Transmisja ze starcia Zimnoch vs McCall o 22 pojawi się również w Polsacie.

Oliver McCall to legenda zawodowego bosku. Dzisiejsza walka z Krzysztofem Zimnochem będzie 70-tą w jego karierze. Do tej port przegrał 11 starć. Aż 37 razy nokautował swoich przeciwników. Choć Atomowy Byk najlepsze lata ma już za sobą, gdy był u szczytu, w drugiej rundzie potrafił posłać na deski samego Lennoxa Lewisa (1994).

W porównaniu do swojego przeciwnika, Krzysztof Zimnoch jest znacznie mniej doświadczonym pięściarzem. Choć ani razu jeszcze nie przegrał, w zawodowej karierze stoczył jedynie 15 walk. Dzisiejsze starcie Zimnoch vs McCall będzie dla Polaka wielkim wyzwaniem. Wygrana stanie się przepustką do walk ze znacznie lepszymi rywalami. Choć pięściarz urodzony w Białymstoku doskonale zdaje sobie z tego sprawę, na konferencji przed walką deklarował, że nie czuje presji. Jest skoncentrowany na zadaniu i zamierza dopiąć swego.

McCall vs Zimnoch. Gdzie oglądać walkę na żywo

Transmisję z walki Zimnocha i McCalla w telewizji będzie można śledzić za pośrednictwem Polsatu Sport. Tam relacja na żywo rozpocznie się już o 20. Live starcie wieczoru pojawi się również w otwartym kanale w Polsacie. Tu transmisja wystartuje o 22. Online w systemie pay per view walkę McCall vs Zimnoch będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy ipla.

Czytaj w Menstream.pl
Boks rozsławi małe państwo
Vanuatu, niewielkie państwo składające się z zaledwie kilkudziesięciu wysepek na Południowym Pacyfiku, stara się o organizację mistrzostw świata w... boksie amatorskim w 2015 roku.
Bokserzy walczą o to, który pierwszy wejdzie na ring
Stawką pojedynku jest prawo boksowania w następnej walce o mistrzostwo świata federacji IBF w kategorii ciężkiej z Ukraińcem Władimirem Kliczką.
Bokserzy zmierzyli się w hokeju na lodzie
Specjalnie dla nich przygotowano dywan, po którym wkroczyli na środek tafli...
Tagi:

boks

transmisja

walka

zimnosch. mccall


2013-05-18
SKOMENTUJ

  
Podaj czwarty znak kodu YfRQm
KOMENTARZE
Sprawdź w WP.pl
  • Sport - najnowsze informacje ze świata sportu