Męski Świat Rozrywka Wiadomości Tortury, gwałt i lesbijki

Tortury, gwałt i lesbijki. To dla nich za dużo

Tortury, gwałt i lesbijki. To dla nich za dużo
[fot: Columbia Pictures]
Indyjskim cenzorom nie spodobały się lesbijskie sceny miłosne, a także seks między bohaterami odgrywanymi przez Rooney Marę i Daniela Craiga oraz scena gwałtu i tortur na głównej bohaterce - wymienia Nyay Bhushan z serwisu The Hollywood Reporter.

Sony Pictures nie rozpowszechni Dziewczyny z tatuażem w Indiach. Tamtejsza rada cenzorska określiła film, jako nieodpowiedni dla publicznej projekcji, a my jesteśmy zobowiązani do ochrony wizji reżysera - oświadczył indyjski oddział dystrybutora filmu. Jednocześnie szanujemy wytyczne Rady Filmowej - podkreśliło Sony.


Obejrzyj zwiastun Dziewczyny z tatuażem:


Dziewczyna z tatuażem to amerykański remake szwedzkiego hitu opartego na bestsellerowej powieści Stiega Larssona pod tytułem Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet. Produkcja filmu kosztowała Amerykanów około 100 milionów dolarów ale dotychczasowe wpływy z biletów sięgają już blisko 200 milionów.

Czytaj w Menstream.pl
Dziewczyna z tatuażem. Czy ta mieszanka wypali?
Kiedy nominowany do Oscara reżyser bierze na warsztat bestsellerową powieść i do współpracy zaprasza utytułowanego scenarzystę, pachnie dobrym filmem.
James Bond i "Skyfall" już w internecie
Dopiero 9 listopada 2012 roku do kin trafi "Skyfall", czyli najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda. Tymczasem już ruszyła oficjalna strona internetowa 007.com, promująca obraz.
Seks i przemoc, czyli ostry remake trylogii Millenium
Anglojęzyczna wersja szwedzkiego kryminału The Girl with the Dragon Tattoo trafi na amerykańskie ekrany dopiero 21 grudnia. Tymczasem kampania promocyjna nabiera rumieńców. Po pikantnym plakacie, w sieci pojawił się zwiastun.

Jarosław Wójtowicz
2012-01-31
SKOMENTUJ

  
Podaj czwarty znak kodu 6KHqh
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.