Męski Świat Ojcostwo Paul Walker zapisał cały majątek swej córce

Paul Walker zapisał cały majątek swej córce

Paul Walker zapisał cały majątek swej córce
[fot: PAP/EPA]

Majątek Paula Walkera, który zginął pod koniec ubiegłego roku w wypadku samochodowym, otrzyma zgodnie z wolą aktora jego córka, Meadow. Poinformowały portale TMZ.com i People.com, które uzyskały wgląd do testamentu Walkera.

Majątek aktora, znanego głównie z roli agenta FBI w filmach o gangach organizujących uliczne wyścigi samochodowe - Szybcy i wściekli, szacuje się na 25 milionów dolarów.

Meadow ma 15 lat. Jej matką jest była partnerka Walkera, Rebecca Soteros. Większość swego życia dziewczyna spędziła właśnie z nią na Hawajach. Dopiero kilka lat temu zamieszkała u swego ojca w Kalifornii.

40-letni Paul Walker zginął 30 listopada ub. roku w wypadku samochodowym w kalifornijskim mieście Santa Clarita. Porsche, które prowadził znajomy aktora, wypadło na ostrym zakręcie z drogi, uderzyło w słup, a następnie stanęło w płomieniach. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu.

Czytaj więcej w Menstream.pl
Brytyjska modelka zagra w filmie o Amandzie Knox
Film bazuje na głośnej historii amerykańskiej studentki oskarżonej o brutalne morderstwo współlokatorki.
Adamczyk zapuścił brodę. Chce wyglądać na mruka
Zobacz, co jeszcze aktor zrobił dla nowej roli.
Pokaz filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei" w Moskwie
Projekcję przeprowadzono wczoraj w legendarnym kinie Chudożestwiennyj na Arbacie. Był to pierwszy pokaz dzieła Wajdy w stolicy Rosji.

Partner:

2014-02-05
SKOMENTUJ

  
Podaj pierwszy znak kodu A595f
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.