Męski Świat Rozrywka Gry Robert Więckiewicz dubbinguje grę "Beyond: Dwie Dusze"

Robert Więckiewicz dubbinguje grę "Beyond: Dwie Dusze"

Robert Więckiewicz dubbinguje grę
Więckiewicz przyznaje, że dubbing gry był dla niego zupełnie nowym doświadczeniem [fot: materiały prasowe]

Robert Więckiewicz został dubbingowym partnerem Małgorzaty Sochy w grze Beyond: Dwie Dusze. Aktor użyczając głosu postaci granej przez Willema Dafoe - Nathanowi Dawkinsowi, dołączył do grona artystów, którzy wzięli udział w projekcie Lokalizacje 2.0., wprowadzonym w 2009 roku przez Sony Computer Entertainment Polska.

Robert Więckiewicz przyznaje, że dubbing gry był dla niego zupełnie nowym doświadczeniem. - To jest mój debiut, jeśli chodzi o podkładanie głosu w grze. Już się nie mogę doczekać, kiedy zobaczę tę postać na ekranie – mówił.Beyond: Dwie Dusze to interaktywny, psychologiczny thriller, autorstwa twórców Heavy Rain - studia Quantic Dream. Gra opowiada historię Jodie Holmes, młodej kobiety obdarzonej nadnaturalnymi mocami przez niewidzialną istotę o imieniu Aiden oraz jej opiekuna Nathana Dawkinsa – rządowego naukowca. Dzięki technologii motion capture, w grze wykorzystano sceny filmowe z pełnym udziałem hollywoodzkich gwiazd - Ellen Page oraz Willema Dafoe. Gra ukaże się na rynku w październiku 2013 roku.

Sony Computer Entertainment Polska zapraszając do współpracy Roberta Więckiewicza, kontynuuje projekt Lokalizacje 2.0, którego celem jest zapewnienie polskim użytkownikom korzystania z gier oraz usług PlayStation w języku polskim. Kwiecień 2013 został ogłoszony Miesiącem z Gwiazdami PlayStation, a Robert Więckiewicz jest ostatnią przedstawianą w kwietniu gwiazdą.

Gwiazdami PlayStation w kwietniu byli:

  • Artur Żmijewski jako Detektyw Diggs – Wonderbook: Detektyw Diggs
  • Anna Cieślak jako Ellie – The Last of Us
  • Małgorzata Socha jako Jodie Holmes – Beyond: Dwie Dusze
  • Robert Więckiewicz jako Nathan Dawkins - Beyond: Dwie Dusze
Czytaj w Menstream.pl
Gigantyczny Tetris na drapaczu chmur
Z budynkiem można się połączyć zwykłym tabletem. Do wyboru jest nie tylko Tetris, ale również inna znana od lat gra - Pac Man.
Małaszyński w gorącej premierze gry
Aktor podkłada głos pod postać Agenta 47, płatnego zabójcy z charakterystycznym tatuażem w formie kodu kreskowego na głowie.
"Sniper: Ghost Warrior" wraca do gry
Druga odsłona popularnej gry komputerowej Sniper: Ghost Warrior trafi na półki 15 stycznia 2013 roku.

Tagi:

sony

gra

playstation

więckiewicz

(DZ)
2013-04-25
SKOMENTUJ

  
Podaj drugi znak kodu gWkYe
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.