Styl Trendy Jaki zarost kobiety uważają za najseksowniejszy

Jaki zarost kobiety uważają za najseksowniejszy?

Jaki zarost kobiety uważają za najseksowniejszy?
[fot: Erichhh/CC/Flickr]
Naukowcy doszli do takich wniosków pokazując siedemdziesięciu kobietom piętnaście zdjęć mężczyzn. Panie miały na ich podstawie ocenić panów według męskości, agresywności, atrakcyjności i dojrzałości ich wyglądu - wyjaśnia internetowy serwis Men's Health.

Według pań najbardziej atrakcyjny jest lekki zarost i to tacy panowie są zdaniem kobiet idealnym kandydatem na romantycznego partnera. Z kolei mężczyźni z dużą brodą zostali uznani przez panie za najbardziej męskich i agresywnych, ale znaleźli się na dnie ich rankingu, jeśli chodzi o atrakcyjność.

- Lekki zarost podkreśla rysy twarzy i dodaje mężczyźnie smaczku niezależnie w co się ubierze - powiedział właściciel nowojorskiego butiku dla mężczyzn Martial Vivot w rozmowie z Men's Health. - Idealnie przystrzyżony zarost powinien kończyć się w miejscu, gdzie szczęka spotyka się z szyją. Trymera trzeba jednak używać z uwagą, gdyż linia zarostu musi wyglądać jak najbardziej naturalnie. Taki zarost najlepiej pielęgnować co trzy dni - dodał stylista.

Czytaj w Menstream.pl
Narty z Porsche Design
Nowoczesne materiały, proste linie i lifestylowy charakter. To podstawowe cechy najnowszej kolekcji dla narciarzy sygnowanej logo niemieckiego biura projektowego.
To w tych ziołach jest moc
Sprawdź jakie naturalne środki pozwolą ci zachować zdrowie i utrzymać dobry wygląd.
Fryzura pomoże ci w karierze?
Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie zarówno na swoim szefie jak i jego prześlicznej asystentce
Tagi:

styl

broda

zarost

Jarosław Wójtowicz
2011-11-30
SKOMENTUJ

  
Podaj drugi znak kodu UPPmg
KOMENTARZE
  • moja kobieta uważa że do mnie totalnie nie pasuje zarost i chyba ma rację, ale muszę przyznać że wielu facetom lepiej z lekkim zarostem
    odpowiedz
  • 3.01.12, 14:04:21

    lastrii

    niektórzy wyglądają wręcz przekomicznie w takim zaroście, który jest przerzedzony
    odpowiedz