Styl Fryzury Łysina to nie koniec świata!

Łysina to nie koniec świata!

Łysina to nie koniec świata!
[fot: 123foto/iStockphoto ]

Najlepszym sposobem na zniwelowanie różnicy w owłosieniu głowy jest krótka i schludna fryzura. Dzięki temu miejsca z rzadszymi włosami nie są tak widoczne. Takie uczesanie posiada na przykład brytyjski aktor Jude Law. Osoby, które wolą dłuższe włosy mogą spróbować mniej ułożonej fryzury, co też pozwoli nieco zamaskować łyse placki.

Najbardziej ekstremalnym rozwiązaniem, które bez watpienia wymaga najwięcej odwagi jest natomiast podjęcie decyzji o całkowitym ogoleniu głowy na zero. Takie wyjście udowodni wszystkim, że mężczyzna jest zdecydowany i potrafi zaakceptować siebie samego. Poza tym potrafi dodać facetowi powagi i męskości. To też najlepsza recepta dla panów, którzy łysieją od czubka głowy. Wśród najlepiej znanych łysych mężczyzn można wymienić choćby Andre Agassiego, Bruce'a Willisa czy naszego Marcina Gortata. Wszyscy zaakceptowali łysienie, zgolili się na zero i odnieśli sukces.

Przy łysieniu na głowie można też spróbować innego rozwiązania, polegającym na odwróceniu uwagi od rzadszych włosów przez odpowiednio dobrany zarost. Bródka, kilkudniowy zarost czy odpowiednie baki też mogą dodać facetowi oryginalności i męskości.

Największym błędem łysiejących panów wydaje się natomiast podjęcie decyzji o zapuszczeniu fryzury na tak zwaną pożyczkę. Zaczesywanie dłuższych włosów z boku lub z tyłu głowy w celu ukrycia łysienia wygląda po prostu nieestetycznie i wbrew pozorom - potęguje wizualny efekt utraty włosów. Raczej nie ma sensu też tracić pieniędzy na różnego rodzaju peruki lub tupeciki. Łysienie to przecież nie koniec świata i z takim problemem należy radzić sobie po męsku.

Czytaj w Menstream.pl
Jeśli długie włosy, to tylko zadbane
Jeśli jesteś zaganiany i nie masz czasu na pielęgnację włosów to taka fryzura na pewno nie jest dla Ciebie. Poświęcenie może się jednak opłacić.
Męskie fryzury. Wolisz być macho czy sexy?
Od długości włosów będzie zależeć, jak mężczyźni postrzegani są przez płeć piękną.
Tagi:

styl

włosy

fryzura

dobór

Jarosław Wójtowicz
2011-08-05
SKOMENTUJ

  
Podaj drugi znak kodu hhg9f
KOMENTARZE