Styl Fryzury Fryzura pomoże ci w karierze

Fryzura pomoże ci w karierze?

Fryzura pomoże ci w karierze?
[fot: Hugh Jackman/CC/Flickr]
Dobrze dobrany i odpowiednio wystylizowany fryz jest w stanie nie tylko zamaskować nie do końca akceptowane przez nas cechy na przykład naszej twarzy, ale również, a może nawet przede wszystkim, wyrazić osobowość jej właściciela.

Ułożeniem włosów wysyłasz do otoczenia sygnały, które to z kolei mogą być odebrane na szereg różnych sposobów.
Hendsomeman
Dla nieśmiałego romantyka


Oto propozycja fryzury wręcz stworzona dla nowoczesnego faceta obdarzonego duszą romantyka. Prosta, klasyczna, a jednocześnie absolutnie nie banalna. Taki typ uczesania zdradza mężczyznę ceniącego sobie klasykę, a jednocześnie odwołującego się do nowoczesnych rozwiązań. Noszą ten typ uczesania przekazujesz więc światu komunikat jestem prostym facetem, ale doskonale wiem co jest dla mnie najważniejsze.

Naturalnie długość włosów nie pozostaje tutaj bez znaczenia. Włosy sięgające, co najmniej linii ramion oznaczają, iż nie masz wcale ochoty rezygnować ze swojej wolności, którą najpewniej cenisz ponad życie. Delikatny skręt końcówek włosów świadczyć może również właśnie o wspomnianej powyżej duszy romantyka. Zaczesanie włosów do góry oznacza prostotę jak również niezwykłą skuteczność tego typu rozwiązania. Nasza rada? Jeśli chcesz nadać fryzurze choćby nutę uwodzicielskiego smaku, noś niby to przypadkiem wypuszczony kosmyk, który może na przykład niesfornie opadać Ci na czoło.


Hendsomeman
Cięcie koloru


To już look zarezerwowany dla faceta nowoczesnego, któremu jednak nie zabraknie odwagi w doborze koloru, jaki nada swoim włosom tuż po innowacyjnym cięciu. Przód włosów zdecydowanie dłuższy, część tylna – krótsza. Środkowe pasma grzywki w barwach ciemnego i niezwykłe ciepłego brązu, natomiast pozostała cześć włosów to jasny blond z niezwykle efektownymi, jasnymi refleksami zdobiącymi delikatne pasemka. Brzmi naprawdę zachęcająco. A co taka fryzura mówi o swoim właścicielu? Przede wszystkim zdradza ona odwagę dotycząca zarówno samego cięcia, jak i oczywiście wspomnianego koloru. Poza tym jedno spojrzenie uważnego obserwatora bądź obserwatorki wystarczy, by z miejsca zauważyć, iż facet decydujący się na taki styl uczesania musi być nie lada estetą, śmiało podążającym za najnowszymi trendami. Ten typ mężczyzny nie boi się eksperymentów i doskonale wie, że nawet na pozór niepasujące do siebie elementy, po zestawieniu mogą okazać się prawdziwym strzałem w przysłowiową dziesiątkę!


Hendsomeman
Skromnie... niepokornie


Znasz to powiedzenie, że cicha woda brzegi rwie? Spotkając mężczyznę uczesanego niby to skromnie w rzeczywistości masz przed sobą prawdziwego łamacza dziewczęcych serc. Krótkie, zaczesane na jedną stronę czoła włosy idealnie świadczą o wyważonym smaku oraz stonowanym charakterze posiadacza owej fryzury. Nie daj się jednak zmylić pozorom. Lekko opadający na czoło kosmyk tak naprawdę aż krzyczy o zwrócenie na siebie uwagi. Czy to źle? W żadnym wypadku! Ten typ uczesania wybierz więc, jeśli pod Twoją zewnętrzną powłoką poważnego pracownika biurowego siedzi głęboko ukryty diablik tylko czekają na okazję, by pokazać swoje różki .


Hendsomeman
Dla szalonego artysty


Ten typ uczesania mówi sam za siebie. Szokujący, przyciągający wzrok i... obezwładniający płeć piękną. Fryzura w stylu dla szalonego artysty nie pozostawia nawet odrobiny wolnego miejsca, w które to mogłaby wkraść się nuda. Burza wycieniowanych kosmyków w olśniewająco słonecznym kolorze blond to coś, na co każda kobieta z pewnością zwróci uwagę. Ten typ uczesania zarezerwowany jest więc dla mężczyzny pomysłowego, nieskrępowanego oraz naturalnie odważnego. To look, który wręcz krzyczy spójrz na mnie!. W tym typie uczesania najlepiej będzie się więc czuł wolny artysta, który swoją sztukę pragnie wyrazić na wiele, różnego rodzaju sposobów.


Hendsomeman
Kręci się!


A to już style zarezerwowany przede wszystkim dla mężczyzny w typie macho. Kręcone, lekko wycelowane włosy stwarzają wrażenie totalne luzu i odprężenia. Loczki okalające piękny, męski uśmiech to dodatkowy atut, któremu z pewnością nie oprze się żadna kobieta, do której owy uśmiech będzie posłany. Warto zauważyć, że fryz na kręci się! to uczesanie dość rzadko spotykane, dlatego też mężczyzna decydujący się na taką fryzurę odznacza się zapewne dużą dozą pewności siebie.Hendsomeman
Maksymalna klasyka


A oto fryzura w 100 proc. klasyczna, wygodna i uniwersalna. Idealna dla... każdego. Dlaczego więc nie każdy mężczyzna decyduje się na jej noszenie? No cóż, ten typ uczesania wyraża mężczyznę o osobowości tylko pozornie łatwej do odczytania. W rzeczywistości bowiem za krótko obciętymi włosami kryć może się... niemal każdy. Jedno jednak jest pewne; właściciel krótkich włosów z całą pewnością ceni sobie nie tylko wygodę i prostolinijność, ale również własny, cenny czas. Noszenie maksymalnej klasyki nie wymaga bowiem jakichkolwiek dodatkowych zabiegów stylizacyjnych. Warto dodać, że jest to także look wręcz stworzony dla wszystkich miłośników sportów ekstremalnych. Możliwość zawinięcia się włosów czy też opadnięcia kosmyków na twarz uniemożliwiająca jednocześnie aktywny ruch, jest w tym wypadku po prostu niemożliwa.

Jak więc widzisz na powyższych przykładach, tak naprawdę odpowiednio ułożona fryzura stanowi poniekąd Twoją własną wizytówkę, tak samo jak ulubiony kolor koszulki czy też krój dżinsów. Decydując się więc na zupełnie nowe uczesanie, pamiętaj, by było ono nie tylko wygodne, a przy tym również zgodne z najnowszymi, obowiązującymi trendami, ale także by wyrażało ono Twoją własną osobowość.
Czytaj w Menstream.pl
Siwie włosy. Nie taki diabeł straszny?
Dla wielu facetów pierwszy siwy włos na głowie nie jest przyjemnym przeżyciem, ale trzeba pamiętać, że nie jest to wcale początek starości. Wręcz przeciwnie, siwe włosy mają swoje plusy.
Ekstrawagancja w kolekcji Versace dla H&M
Włosi podczas tworzenia ubrań dla szwedzkiej firmy postawili na doświadczenie. Poszczególne kreacje mieszają legendarne elementy z powiewem świeżości.
Codzienny szyk, czyli jak być modnym na jesień
Ciągłe zmiany pogody powodują, że w obecnym sezonie facet ma okazję pokazać obycie z modą. Aby jednak nie zgubić się w meandrach trendów, warto przypomnieć pewne zasady.Tagi:

moda

styl

starość

fryzury

siwizna

Partner:

2011-11-08
SKOMENTUJ

  
Podaj czwarty znak kodu Js51h
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.