• Mariusz Pudzianowski
    Poland Biala Rawska
    Poland
  • Mamed Khalidov
    Poland Olsztyn
    Poland
    • Mamed Khalidov
    • Organizacja: Arrachion MMA Olsztyn
    • Zwycięstwa: 27
    • Przegrane: 4
  • Aslambek Saidov
    Poland Grozny, Chechnya
    Poland
    • Aslambek Saidov
    • Organizacja: Arrachion MMA Olsztyn
    • Zwycięstwa: 14
    • Przegrane: 3
  • Jan Błachowicz
    Poland Cieszyn
    Poland
  • Bob Sapp
    United States Seattle, Washington
    United States
    • Bob Sapp
    • Przydomek: The Beast
    • Organizacja: Team Beast
    • Zwycięstwa: 11
    • Przegrane: 18
  • Marcin Najman
    Poland Czestochowa
    Poland
    • Marcin Najman
    • Przydomek: El Testosteron
    • Organizacja: Okninski MMA
    • Zwycięstwa: 0
    • Przegrane: 3
  • Peter Sobotta
    Germany Balingen
    Germany
    • Peter Sobotta
    • Organizacja: Planet Eater
    • Zwycięstwa: 13
    • Przegrane: 4
  • Mark Hunt
    New Zealand South Auckland, Auckland
    New Zealand
    • Mark Hunt
    • Przydomek: The Super Samoan
    • Organizacja: American Top Team
    • Zwycięstwa: 9
    • Przegrane: 8
  • Lyoto Machida
    Brazil Belem, Para
    Brazil
    • Lyoto Machida
    • Przydomek: The Dragon
    • Organizacja: APAM
    • Zwycięstwa: 19
    • Przegrane: 4
  • Cain Velasquez
    United States Salinas, California
    United States
    • Cain Velasquez
    • Organizacja: American Kickboxing Academy
    • Zwycięstwa: 12
    • Przegrane: 1
  • Junior dos Santos
    Brazil Salvador, Bahia
    Brazil
    • Junior dos Santos
    • Przydomek: Cigano
    • Organizacja: Team Nogueira
    • Zwycięstwa: 16
    • Przegrane: 2
  • Demian Maia
    Brazil Santana de Parnaiba, Sao Paulo
    Brazil
    • Demian Maia
    • Organizacja: Wand Fight Team
    • Zwycięstwa: 18
    • Przegrane: 4
  • Damian Grabowski
    Poland Opole
    Poland
    • Damian Grabowski
    • Przydomek: Polish Pitbull
    • Organizacja: Lutadores Opole
    • Zwycięstwa: 18
    • Przegrane: 1
  • Ricco Rodriguez
    United States Staten Island, New York
    United States
    • Ricco Rodriguez
    • Przydomek: Suave
    • Organizacja: American Fight Club
    • Zwycięstwa: 51
    • Przegrane: 21
  • Marcin Held
    Poland Tychy
    Poland
    • Marcin Held
    • Organizacja: Bastion Tychy
    • Zwycięstwa: 16
    • Przegrane: 3
  • Przemyslaw Mysiala
    Poland London, England
    Poland
    • Przemyslaw Mysiala
    • Przydomek: Misiek
    • Organizacja: London Shootfighters
    • Zwycięstwa: 16
    • Przegrane: 9
  • Brett Rogers
    United States Minneapolis, Minnesota
    United States
    • Brett Rogers
    • Przydomek: Da Grim
    • Organizacja: American Top Team
    • Zwycięstwa: 12
    • Przegrane: 5
  • Michał Kita
    Poland Zabrze
    Poland
    • Michał Kita
    • Przydomek: Masakra
    • Organizacja: Masakra Team
    • Zwycięstwa: 14
    • Przegrane: 7
  • James Thompson
    England
    England
    • James Thompson
    • Przydomek: The Colossus
    • Organizacja: London Shootfighters
    • Zwycięstwa: 18
    • Przegrane: 14
  • Paweł Nastula
    Poland Warsaw
    Poland
    • Paweł Nastula
    • Organizacja: Nastula Team
    • Zwycięstwa: 5
    • Przegrane: 5
  • Renzo Gracie
    Brazil Rio de Janeiro
    Brazil
    • Renzo Gracie
    • Organizacja: Renzo Gracie Jiu-Jitsu
    • Zwycięstwa: 13
    • Przegrane: 7
  • Pedro Rizzo
    Brazil Rio de Janeiro, Rio de Janeiro
    Brazil
    • Pedro Rizzo
    • Przydomek: The Rock
    • Organizacja: Ruas Vale Tudo
    • Zwycięstwa: 19
    • Przegrane: 11
  • Murilo Bustamante
    Brazil Arpoador, Rio de Janeiro
    Brazil
  • Semmy Schilt
    Holland Zuidlaren, Drenthe
    Holland
    • Semmy Schilt
    • Przydomek: Hightower
    • Organizacja: Golden Glory
    • Zwycięstwa: 26
    • Przegrane: 14
  • Matt Lindland
    United States Eagle Creek, Oregon
    United States
    • Matt Lindland
    • Przydomek: The Law
    • Organizacja: Team Quest
    • Zwycięstwa: 22
    • Przegrane: 9
  • Gegard Mousasi
    Netherlands Leiden, South Holland
    Netherlands
    • Gegard Mousasi
    • Przydomek: The Dreamcatcher
    • Organizacja: Red Devil International
    • Zwycięstwa: 34
    • Przegrane: 3
  • Kevin Randleman
    United States Columbus, Ohio
    United States
    • Kevin Randleman
    • Przydomek: The Monster
    • Organizacja: Tapout Training Center
    • Zwycięstwa: 17
    • Przegrane: 16
  • Gina Carano
    United States Las Vegas, Nevada
    United States
    • Gina Carano
    • Przydomek: Conviction
    • Organizacja: Xtreme Couture
    • Zwycięstwa: 7
    • Przegrane: 1
  • Roger Gracie
    Brazil Rio de Janeiro
    Brazil
    • Roger Gracie
    • Organizacja: Black House
    • Zwycięstwa: 6
    • Przegrane: 2
  • Jeff Monson
    United States Miami, Florida
    United States
    • Jeff Monson
    • Przydomek: The Snowman
    • Organizacja: American Top Team
    • Zwycięstwa: 49
    • Przegrane: 15