To ona przyciąga zarówno kobiety, jak i mężczyzn! Jak to robi?

Magnetyzujący wizerunek Dity Von Teese – mistrzyni burleski – sprawia, że pod wrażeniem jej seksapilu pozostają wszyscy. Na występy Gwiazdy przybywają całe tłumy fanów i fanek. Co sprawia, że przyciąga wzrok i pobudza zmysły?

Hipnotyzujące spojrzenie, czar wdzięk i seksapil. Czym czarują tłumy hollywoodzkie gwiazdy pokroju Dity Von Teese? Perfekcyjny make up, idealna sylwetka, świetnie skrojone sukienki a może ponętny biust? Gdzie tkwi jej fenomen uwodzenia – i to zarówno mężczyzn, jak i kobiet? 

Czy seksowność to głównie doskonały wygląd i uwodzicielskie spojrzenie? – Seksapil to nic innego, jak pewność siebie. Najistotniejsze jest podejście do własnej osoby – przekonuje Dita Von Teese. – Musimy wiedzieć, co nam odpowiada i z czym czujemy się dobrze. Bycie sexy to czysta psychologia! – puentuje artystka. 

Spełnianie zachcianek poprawia nastrój

Podobno nic nie poprawia nastroju kobiety bardziej, niż zakupy. Dita Von Teese zachęca do budowania pewności siebie i dobrego nastroju poprzez zakup i noszenie kosztownych, ale i pięknych przedmiotów np. biżuterii. Czy sama stosuje tę zasadę? – Uwielbiam rubiny. Uwielbiam je dotykać, bawić się nimi… To taki zmysłowy klejnot – mówi z nutką fascynacji i rozmarzenia.

Od pracy w sklepie z bielizną po inspirowanie Diora 

Dita Von Teese urodziła się 28 września 1972 r. w amerykańskim miasteczku Rochester. Jako kilkunastoletnia dziewczyna pracowała w sklepie z bielizną, później studiowała kostiumologię marząc o pracy w charakterze stylistyki filmowej. Dziś jest wielką gwiazdą i ikoną seksu. Posiada własną linię bielizny i perfum będąc inspiracją dla projektantów modowych takich jak Christian Dior czy Jean-Paul Gaultier.