Mężczyzna z zapakowanym prezentem

Pomysł na prezent dla faceta który ma wszystko. Co warto kupić?

Nawet jeśli wydaje Ci się, że ktoś ma już wszystko, może się okazać, że jest to tylko iluzją. Osoby posiadające wiele materialnych rzeczy wciąż mają oczekiwania wobec prezentu, który chciałby dostać. Warto więc zastanowić się nad tym, co takiemu człowiekowi sprawi radość. Czy prezent powinien być przydatny i praktyczny? A może trzeba sięgnąć nieco głębiej? Jeśli człowiekowi nic nie brakuje, trzeba dobrze się postarać, aby prezent był naprawdę wyjątkowy. Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji dotyczących niespodzianek dla takich osób.

Czytaj dalej

Zakochany mężczyzna wręczający kwiaty

Ile czasu potrzebuje mężczyzna żeby się zakochać

Każdy mężczyzna jest inny i trudno jednoznacznie określić, ile czasu potrzebuje żeby się zakochać. Są tacy, którzy zakochują się od pierwszego wejrzenia, tymczasem dla innych może to potrwać znacznie dłużej. Są mężczyźni, którzy w pierwszej kolejności dążą do przyjaźni z kobietą , a dopiero później do głębszej relacji. Dla jeszcze innych czas, który upływa od pierwszego spotkania do chwili, w której można powiedzieć o uczuciu, jest bez znaczenia.

Czytaj dalej

Skłócona para na ławce w parku

Chcesz wrócić do byłej dziewczyny? Nie rób tego!

Profesor Amber Vennum twierdzi, że osoby żyjące w cyklicznych związakch rzadziej podejmują ważne życiowe decyzje – na przykład te o posiadaniu wspólnego dziecka. Dlaczego? Jak wykazują badania, pary, które zdążyły się już raz rozejść i ponownie do siebie wróciły wykazują niższą samoocenę własnej osoby oraz nie są tak chętne do wspólnego planowania przyszłości. Powodem jest … Czytaj dalej

Smutny - zmartwiony mężczyzna

Straciłeś ukochaną osobę? Zadbaj o zdrowie!

Lekarze z Harvardu udowodnili, że po rozstaniu z ukochaną mężczyźni są 20-krotnie bardziej narażeni na atak serca.

Naukowcy z Harvard Medical School i School of Public Health w Bostonie sprawdzali czy utrata partnera może wpłynąć na nasze zdrowie. W badaniu ankietowym wzięło udział blisko 2000 osób, które przeszły zawał serca w latach 1989 a 1994. 

Czytaj dalej

Rodzina - ojciec bawiący się z synami

Podwójny tata – radość czy powód do niepokoju?

Wiele par marzy o tym, by ich dziecko miało rodzeństwo. Niezależnie od tego czy druga ciąża Twojej partnerki  była planowana czy nie, Wasza radość z powodu przyjścia na świat maleństwa powinna być równie wielka. Na dziecko – jak to mówią – nigdy nie ma dobrego momentu. Zawsze będzie mnóstwo pracy, prywatnych i zawodowych planów, niezrealizowanych … Czytaj dalej