10 błędów w łóżku. Sprawdź, które z nich popełniasz!

W tym krótkim artykule zwrócisz uwagę na 50 męskich błędów. Otrzymasz szybkie wskazówki na co zwrócić uwagę, aby osiągnąć mistrzostwo w sferze seksu. Dowiesz się jak uszczęśliwić kobietę i sprawić, by ona również uszczęśliwiła Ciebie. 

Młodzi mężczyźni bardzo często uczą się seksu z tanich filmów erotycznych. Wielu mężczyzn myśli wówczas, że najlepszą techniką seksualną jest ugniatanie i tłuczenie lub uważają, że kobiety podnieca poniżanie, ubliżanie i gwałtowność.

Czy myślisz teraz, że to nie dotyczy Ciebie? Przeczytaj kilka poniższych pytań i sprawdź czy na pewno!

  1. Czy leżałeś kiedykolwiek na kobiecie nie podpierając się na ramionach?

Kobiety lubią silnych i wysportowanych facetów, jednak brak tlenu z pewnością odbierze im ochotę na łóżkowe figle.

  1. Zapominasz o przytulaniu po seksie?

U kobiet zaspokojone podniecenie nie przekształca się w grę na playstation, rozrywki przed telewizorem czy w silne poczucie głodu – jak u mężczyzn. Dla płci pięknej kilkanaście minut po stosunku ważniejsze jest podkreślenie przywiązania i więzi, bliskości ze swoim partnerem. Nawet jeśli nie planujesz zatem zostać na całą noc, przekaż kobiecie trochę poczucia bezpieczeństwa.

  1. Czy skarpety zdjąłeś prawie na samym końcu?

Kobiety podczas gry wstępnej zwracają uwagę na szczegóły. Czy zdejmujesz skarpety tuż przed samymi bokserkami – lub co gorsza – na samym końcu? Według kobiet, na taką kolejność nie mogą sobie pozwolić nawet najlepiej wyrzeźbieni kochankowie. Wygląd mężczyzny w skarpetkach i bokserkach jest nieco groteskowy. Pamiętaj, że śmieszność nie dodaje męskości i nie sprzyja apetytowi na seks. 

  1. Czy pytasz swoją partnerkę po seksie czy było jej dobrze?

Pytanie o wrażenia po seksie to coś, czego najbardziej nie lubią kobiety. Wątpliwości świadczą o zbyt małej pewności siebie a same pytania nie dają możliwości dyplomatycznej odpowiedzi, gdy nie do końca wszystko było okej. Dla kobiet seks ma też inną wartość, niż dla mężczyzn. Liczy się przede wszystkim bliskość i więź, nie sam finał! Jeśli jednak bardzo chcesz uzyskać odpowiedź dającą feedback, lepiej zapytaj o konkret: np. “Czy było Ci dobrze gdy robiłem to czy tamto?”

  1. Zostawiasz malinki jak w podstawówce?

Trwałe ślady na ciele nie są czymś, z czego kobieta byłaby dumna. Znaki po erotycznych uniesieniach mogły być modne w okresie dojrzewania. Dojrzałe kobiety znacznie częściej cenią sobie prywatność i romantyczne chwile wolą zostawiać w łóżku, nie prezentując ich przed rodziną, kolegami i koleżankami z pracy czy znajomymi z sąsiedztwa.

  1. Podczas seksu oralnego przytrzymujesz kobiecie głowę i sterujesz nią, byś uzyskał efekt taki jak lubisz?

Robiłeś tak kiedyś? To teraz przypomnij sobie że ona łapie Cię za uszy, gdy jesteś dla niej miły i steruje nimi jak samolotem, w górę i w dół. Chyba już wiesz, że to wcale nie jest przyjemne?  

  1. Straciłeś zapał, gdy kobieta odmówiła Ci tego, co chciałeś robić w łóżku?

Nie obrażaj się jak sfochowane dziecko. Dorosłe życie nie polega na tym, że zawsze jest tak, jak sobie zaplanujemy. Widok obrażonego partnera z pewnością nie skłoni partnerki do zainteresowania Tobą. Kobieta nie zgodziła się na Twoją propozycję? Zaproponuj jej inną formę rozkoszy.

  1. Proponowałeś trójkąt (nawet w żartach)?

Powściągliwa odpowiedź ze strony Twojej partnerki to oznaka, że masz bardzo kulturalną i miłą dziewczynę. Bardziej asertywna kobieta pewnie zgodziłaby się, ale… proponując Twojego przyjaciela! Tylko, że po takim wyznaniu pewnie nie miałbyś już ani dziewczyny, ani przyjaciela…

  1. Czy zdarzało Ci się rozleniwiać i czekać aż kobieta wykona całą robotę?

Prawda jest taka, że to na nas, mężczyznach spoczywa ciężar całej akcji w tempie. Chcesz odpocząć? Zaproponuj wspólny wyjazd, na którym będziesz mógł posiedzieć z kocem na kolanach, poczytać książkę i zrelaksować się. Chyba, że jednak wolisz seks? Jeśli tak, po prostu zadbaj o lepszą formę!

  1. Proponowałeś swojej kobiecie sceny z filmów porno?

Wydaje się, że każdy powinien wiedzieć, że film nie jest realnym życiem. Czy tak jest w rzeczywistości? Jeśli nadal upierasz się przy namawianiu swojej partnerki do seksualnych scen z filmu, załóż rękawice i spróbuj zdobyć tytuł mistrza świata w boksie! Jak już położysz na deskach braci Kliczko i Andrzeja Gołotę, w łóżku też będziesz mógł wszystko!