Beyonce na scenie - koncert

Beyonce wystąpi podczas Super Bowl 2013

Amerykańska gwiazda muzyki pop potwierdziła swój występ w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu – Super Bowl. Największe sportowe wydarzenie w USA rozpocznie się 3 lutego 2013 r. w Nowym Orleanie. Amerykańska Liga Futbolu starannie dobiera artystów, którzy swoim występem wypełniają 15-minutową przerwę w rozgrywkach Super Bowl. W lutym 2013 roku telewidzowie w Stanach … Czytaj dalej

Kalendarz Pirelli 2013 - Adriana Lima w ciąży

Adriana Lima w kalendarzu Pirelli. Jako pierwsza w ciąży

Aniołek Victorias Secret, Adriana Lima przejdzie do historii jako pierwsza modelka, która zdobiła słynny kalendarz Pirelli w stanie błogosławionym. Podczas sesji do przyszłorocznej edycji wydawnictwa, brazylijska piękność pozowała w piątym miesiącu ciąży. Zakulisowe zdjęcia z prac nad kalendarzem jako pierwsze opublikował włoski magazyn Vanity Fair. Modelka, która wraz z mężem, koszykarzem NBA Marko Jarićem podziewa się … Czytaj dalej

Piłkarz znów kontuzjowany? Wszystko przez seks!

Zawodnik AC Milanu i reprezentacji narodowej Ghany prawdopodobnie będzie wyłączony z gry na nawet 4 tygodnie. Częste kontuzje Kevina Prince’a Boatenga to efekt zbyt częstego seksu – powiedziała włoskim mediom dziewczyna znanego piłkarza. 

Czytaj dalej

Prezerwatywa na bananie

Polacy kiepscy w łóżku, ale się nie przyznają

– W różnych badaniach dotyczących seksualności około 90 proc. Polaków od lat deklaruje, że ich życie seksualne jest udane lub bardzo udane. Może to także wynikać ze strachu przed byciem poza normą – mówi w rozmowie z iWoman.pl Anna Golan, psycholog, seksuolog kliniczny, absolwentka Szkoły Podyplomowej Seksuologii.

Czytaj dalej

Prezerwatywa w kobiecej dłoni

Czy Polacy są dobrymi kochankami?

Opublikowane przez profesora Izdebskiego na łamach Super Expressu badania wskazują, że aż 60% Polaków uprawia seks częściej niż raz w tygodniu. Zbliżoną do tego wyniku częstotliwość kontaktów seksualnych deklaruje zaledwie 25 procent Niemców i 43 procent Anglików. Dobrze wyglądają również wyniki długości stosunków. Polscy kochankowie dają swoim partnerkom średnio ok. 20 minut przyjemności. To powyżej średniej europejskiej, która wynosi ok. 12 minut.

Czytaj dalej