Męski Świat Wiadomości Paweł Domagała znów "wkręca"

Paweł Domagała znów "wkręca"

Paweł Domagała znów
Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska [fot: PAP/Stach Leszczyński]

Wkręceni 2 to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater Szyja jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie, Domagała dystansuje się od branży rozrywkowej.

Rok po premierze komedii Wkręceni na ekrany polskich wchodzi kontynuacja tego filmu. W pierwszej części trzej bohaterowie - grani przez Piotra Adamczyka, Bartosza Opanię i Pawła Domagałę - zostają wzięci za kogoś innego. Zwolnieni pracownicy fabryki samochodów podszywają się za niemieckich biznesmenów, którzy planują zainwestować duże pieniądze w Zamościu. Druga część koncentruje się na przygodach Tomasza Zarównego, czyli Szyi. Tę postać znów kreuje Paweł Domagała.

Szyja, który pracuje na autostradzie, poznaje przez przypadek agentkę gwiazd Klementynę (Małgorzata Socha). Efektowna blondynka zabiera go do Warszawy i w krótkim czasie zamienia w celebrytę. Szyja ma być sobowtórem ikony polskiego show-biznesu, Mikiego Mazura. Żona głównego bohatera, Jadźka (Barbara Kurdej-Szatan), próbuje sprowadzić go do domu.

Domagała przyznaje, że gehenną była dla niego charakteryzacja. To było naprawdę ciężkie. Raz musiałem być blondynem, kiedy indziej brunetem. Malowanie włosów trochę trwało. Co gorsza, nie kręciliśmy chronologicznie. Mało tego, w międzyczasie miałem jeszcze inne zdjęcie jako blondyn - przyznał w rozmowie. Innym wyzwaniem dla aktora były sceny, w których grał dwie postaci jednocześnie. Jak zdradza: Musiałem być bardzo skupiony. Nie obyło się bez wielu dubli.

Spytaliśmy Domagałę, czy film dobrze oddaje realia polskiego show-biznesu. Nie mam pojęcia, gdyż nie wiem, jak wygląda show-biznes. Naprawdę nie wiem. Nie obracam się w takich kręgach - powiedział aktor.

31-letni Domagała wyrasta na czołowego aktora komediowego w Polsce. Niedawno zagrał w Dzień dobry, kocham cię!. Z kolei widzowie Dwójki oglądają go w serialu O mnie się nie martw. Domagale nie przeszkadza, że reżyserzy obsadzają go w rolach o rysie humorystycznym.

Lubię grać komedie. W szkole też występowałem w takim repertuarze. Mam nadzieję, że będę grać w komediach do końca swojego życia zawodowego. Ale to nie jest cały mój świat. W tym roku robię też dwa projekty niekomediowe - stwierdza.

Komedia Wkręceni 2 trafi do kin 16 stycznia.

Czytaj w Menstream.pl
To kolejna polska megaprodukcja filmowa
Sceny na ulicach Londynu, Berlina, Poznania i Warszawy roku 1918, kilka tysięcy statystów, dwa lata pracy - mówi o projekcie reżyser Łukasz Barczyk.
Festiwal horrorów w szpitalu, w którym straszy
Dziewięć filmów grozy będzie można zobaczyć w weekend podczas Fabryki Horroru.
Rondo "40-latków" powstanie w Warszawie
Bohater serialu Jerzego Gruzy po 40. latach od emisji pierwszego odcinka doczekał się uhonorowania.
Adamczyk zapuścił brodę. Chce wyglądać na mruka
Zobacz, co jeszcze aktor zrobił dla nowej roli.
Tagi:

film

rozmaitości

wkręceni

domagała paweł

Partner:

2015-01-15
SKOMENTUJ

  
Podaj drugi znak kodu vWHnj
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.