Forma Sport Sebastian Mila zagra w serialu

Sebastian Mila zagra w serialu. Aktorzy zachwyceni

Sebastian Mila zagra w serialu. Aktorzy zachwyceni
[fot: Piotr Grzybowski / East News]

Reprezentant Polski w piłkę nożną na planie serialu Świat według Kiepskich? Bardzo chętnie zagrałbym z nim w piłkę na planie - zapewnia Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch, czyli sąsiad Kiepskich.

- Jeżeli Sebastian Mila pojawi sie na planie "Kiepskich", bardzo chętnie zgram z nim w piłkę nożną - deklaruje Kotys. Ale dodaje, że swego czasu na boisku piłkarskim występował, jako bramkarza. - Będę mógł dać mu szansę strzelenia braki - dodaje rozbawiony aktor.

Czy jednak piłkarz poradzi sobie na planie serialu?- Jest młody, inteligentny, świadczy o tym jego gra na boisku, więc poradzi sobie i na planie - nie ma wątpliwości Kotys. Aktor przypomina, że Kiepscy gościli już u siebie Grzegorza Latę, niegdyś wspaniałego piłkarza i króla strzelców Mistrzostw Świata w 1974 roku w RFN.

W odcinku Jedenastka pana Ferdynanda Lato zjawia się w mieszkaniu Kiepskich. Bohaterowie serialu nie poznają byłe reprezentanta i każą mu wykonać sztuczki z piłką. Lato pokazuje żonglerkę (widzimy w tym czasie mix bramek w MŚ 1974), co spotyka się z wielkim uznaniem. Odwiedza też maszynę czasu, z której wychodzi odmłodzony...

Jaką rolę przygotowali dla Sebastiana Mili producenci Kiepskich? Na razie nie wiadomo, chociaż piłkarz jest uderzająco podobny do syna głównego bohatera Waldka Kiepskiego (gra go Bartosz Żukowski). Być może to podobieństwo stanie się powodem uczestnictwa Mili w serialu...

Czytaj w Menstream.pl
Nowy zwiastun filmu "Avengers: Czas Ultrona"
Światowa premiera zapowiedziana jest na 22 kwietnia 2015 roku, natomiast polska na 8 maja.
Ten film otworzy 65. Berlinale
Film hiszpańskiej reżyserki Isabel Coixet, "Nobody wants the night" otworzy 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie.
Polski reżyser kręci gombrowiczowski "Kosmos" w Portugalii
Większość scen została zrealizowana w podlizbońskiej Sintrze.
Tagi:

seriale

lato

mila

świat według kiepskich

Partner:

2015-01-13
SKOMENTUJ

  
Podaj pierwszy znak kodu QnsNb
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.
Sprawdź w WP.pl
  • Sport - najnowsze informacje ze świata sportu