Męski Świat Seks Walentynki: scenariusz na każdą okazję!

Walentynki: scenariusz na każdą okazję!

Walentynki: scenariusz na każdą okazję!
[fot: g_studio/iStockphoto]
Walentynki to nie tylko czas głębokich spojrzeń w oczy. To także idealny moment na aktywizację - przekonuje Shawn Croft na łamach Askmen.com. Zorganizuj zatem wypad na łyżwy lub spacer po galerii sztuki. Jeżeli planujesz kolację w zaciszu własnego mieszkania, zaaranżuj gotowanie tak, aby partnerka mogła ci pomóc. Wspólnie wykonywane zadań nie tylko pobudzi stary związek, ale również stanie się inicjatorem całkowicie nowego uczucia.

Nostalgia odpowiada za nastrójKażda kobieta doceni kreatywność i zdolność zapamiętywania szczegółów z przeszłości. Dlatego spraw, aby Walentynowa randka przypominała atmosferę z waszego pierwszego spotkania. Zabierz ją do tej samej restauracji i zamów identyczne potrawy. Dodatkowo ty załóż najlepszy garnitur, a ją poroś o ubranie najbardziej eleganckiej sukienki. W ten sposób stroje stworzą wrażenie wyjątkowości.

Nowoczesny facet w długotrwałym związku może postawić na mniej schematyczne sposoby spędzania Walentynek. Zamów jednoczesny masaż dla siebie i partnerki, a 14 lutego będziecie mogli odkryć zalety wspólnej relaksacji. Poza tym idealną niespodzianką stanie się wyjazd na weekend. Dzięki niemu spędzicie romantyczne chwile tylko we dwoje i będziecie mogli odpocząć od trudów codzienności.

Seks? Także miły pomysł

Święto zakochanych to także czas miłosnych zbliżeń. Jeżeli chcesz zaaranżować upojną noc we dwoje, pomyśl o płatkach róż. Rozsypując je po całym mieszkaniu stworzysz szlak prowadzący do sypialni i zapewnisz romantyczną atmosferę. Kochanka z pewnością doceni ten gest i odwzajemni się niesamowitymi doznaniami w łóżku.

Pary z dłuższym stażem podczas aranżacji walentynkowego seksu mogą pomyśleć o urozmaiceniu. Lubicie miłosne gierki? Wynajmij więc pokój w hotelu. Dzięki niemu będziecie mogli udawać, że jesteście turystami, którzy z ekscytacją poszukują seksualnych wrażeń. Codzienny schemat może przełamać również inny scenariusz. Zostańcie w domu i przy akompaniamencie wina obejrzycie film erotyczny. Być może w ten sposób odkryjecie nowe, seksualne grunty.

Musi powiedzieć TAK!

Gdy wiesz, że kobieta znajdująca się u twojego boku jest tą jedyną, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś oświadczył się w Walentynki. Być może pomysł ten jest oklepany i sztampowy. Jeżeli jednak zadbasz o romantyczną oprawę, właściwy nastrój i idealny pierścionek, wybranka nie odmówi i do końca życia będzie wspominała ten moment z rozrzewnieniem.
Czytaj w Menstream.pl
Bezpieczny seks tylko z dużą ilością testosteronu
Wysoki poziom hormonu w organizmie oznacza, że facet będzie dbać o zabezpieczanie się w trakcie życia płciowego. Do takiego wniosku doszli naukowcy.
Walentynki to święto gangsterów
Zabójcy w mundurach, ciała siedmiu gangsterów i 160 znalezionych łusek po nabojach. To właśnie walentynki stały się inspiracją dla Mario Puzzo w opisie sceny wyrównywania rachunków przez rodzinę Corleone.
Dotyk lepszy od środków przeciwbólowych
Masowanie zredukuje ból, bowiem wyzwala w organizmie identyczne mechanizmy, jak medykamenty przeciwbólowe i przeciwzapalne. Oto odkrycie naukowców z Kanady.

Tagi:

zdrowie

walentynki

seks

Jakub Brzeziński
2012-02-11
SKOMENTUJ

  
Podaj czwarty znak kodu rqEUh
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.