Męski Świat Seks Seksprzygody Berlusconiego na kartach

Seksprzygody Berlusconiego na kartach... komiksu

Seksprzygody Berlusconiego na kartach... komiksu
O byłm premierze Włoch krąży ogromna liczba żartów i prześmiewczych rysunków
[fot: Simone Ramella/CC BY 2.0/flickr]

Znane jako bunga bunga zabawy w domu byłego premiera Włoch Silvio Berlusconiego trafiły do... komiksu. - Zawiera on trzy podstawowe składniki każdej opowieści, czyli seks, pieniądze, a przede wszystkim władzę - zachwala współautor komiksu Gianni Barbacetto.

Tekst do komiksu napisało dwoje dziennikarzy sądowych: Gianni Barbacetto z lewicowego dziennika Il Fatto Quotidiano i Manuela D'Alessandro z agencji prasowej Agi.

Przedstawili oni kolejne etapy skandalu obyczajowego, który doprowadził do skazania Berlusconiego przez sąd pierwszej instancji w Mediolanie na 7 lat więzienia i dożywotni zakaz zajmowania urzędów publicznych za korzystanie z prostytucji nieletnich oraz nadużycie urzędu.

Komiks opowiada o przyjęciach w rezydencji ówczesnego szefa rządu w Arcore pod Mediolanem z udziałem wielu młodych kobiet, wśród nich nieletniej Ruby. Dalszy etap sprawy zaprezentowany w komiksie to uznane za przełomowe dla niej aresztowanie Ruby pod zarzutem kradzieży. To wtedy historia ta została opisana przez prasę, gdyż okazało się, że urzędujący premier polecił swemu współpracownikowi interweniować na posterunku policji, by doprowadzić do zwolnienia bywającej w jego domu 17-letniej córki imigrantów z Maroka.

Na kolejnych stronach powieści graficznej przedstawione zostały sądowe potyczki słowne Silvio Berlusconiego z oskarżającą go prokurator Ildą Boccassini. Zrelacjonowano też wyrok skazujący w sprawie nazwanej Rubygate, który zapadł w czerwcu zeszłego roku. Wykorzystane zostały zapisy podsłuchów, jakie opublikowała wcześniej włoska prasa.

Luca Ferrara, który jest autorem rysunków, wyjaśnił, że celowo są one wręcz szpetne, nieprzyjemne do oglądania. - Chodzi o to - podkreślił - by to, co się wydarzyło, nikomu nie wydawało się fascynujące.

Czytaj w Menstream.pl
Zaliczenie na biurku, a egzamin w łóżku
Niedwuznaczne propozycje z obu stron - wykładowców i studentów, zdarzają się często - przyznają sami naukowcy.
Mistrzyni burleski zdradza sekret sekapielu
Mistrzyni burleski Dita Von Teese zachwyca mężczyzn, przybywających tłumnie na jej występy.
Oni szukaj szukają mocnych wrażeń także w sypialni.
Przeszło 1/3 fanów sportów ekstremalnych przyznało się do uprawiania seksu grupowego!
Tagi:

seksafera

silvio berlusconi

bunga bunga

Partner:

2014-03-10
SKOMENTUJ

  
Podaj pierwszy znak kodu 2FNFa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.