Męski Świat Seks Crazy Horse - najsłynniejsza rewia nagich kobiet [WIDEO]

Crazy Horse - najsłynniejsza rewia nagich kobiet

Crazy Horse - najsłynniejsza rewia nagich kobiet
[fot: PAP/EPA]

Crazy Horse jest jednym z najbardziej znanych teatrów rewiowych na świecie. Na jego scenie tancerki występują prawie całkowicie nago. Najczęściej ubrane są w światło, a ich ciała pokrywają namalowane wzory. Crazy Horse uwodzi w Paryżu od 63 lat.

Pierwszy pokaz kabaretu Crazy Horse (Szalony Koń) odbył się w maju 1951 r. Wyreżyserował go Alain Bernardin, wcześniej sprzedawca antyków. Stworzył efektowne show ze striptizem, w którym tańczą subtelne, lecz uwodzicielskie dziewczyny. Pierwsze spektakle z zapartym tchem oglądał m.in. Salvador Dali. Podarował on Bernardinowi słynną sofę w kształcie ust.

- Crazy Horse jest precyzyjnym spektaklem striptizu, ale to jest jedyne miejsce na świecie, gdzie nagość nie razi. Mają tam wysublimowane i wyrafinowane choreografie, które są stworzone pod piękno kobiecego ciała - stwierdza Małgorzata Potocka, dyrektor Teatru Sabat w Warszawie, znająca świat paryskiej rewii.

- Kabaret mieści się w starej piwnicy, gdzie przechowywano kiedyś ziemniaki i wino. Tancerki występują na stosunkowo niewielkiej scenie. Nigdy nie pojawia się na niej więcej niż 10 tancerek. Wnętrze teatru obite jest czerwonym pluszem. Gdy chodzi o sam spektakl, Crazy Horse słynie z efektów świetlnych i projekcji wideo, które współgrają z tym, co na scenie robią tancerki - mówi mieszkająca w Paryżu Marta, która kilkukrotnie oglądała show.

To, jak powinna wyglądać dziewczyna Crazy Horse, jest ściśle określone. Bernardin wymyślił swój wzór kobiety, określając odległości między wybranymi częściami jej ciała. Chodzi o to, by stojąc razem tancerki, miały piersi i pępki na tej samej wysokości. Diwy muszą też trzymać się określonej przez menedżera wagi i nie mogą zmieniać koloru włosów bez wcześniejszego uzgodnienia. Tatuaże są zabronione.

Zobacz fragmenty rewii Crazy Horse

Dziewczyny posługują się pseudonimami wymyślonymi przez dyrekcję. Gloria di Parma, Zula Zazou, Dekka Dance, Mika Do - tak nazywają się niektóre z nich. Do tych zjawiskowych piękności wzdycha wielu mężczyzn, ale żadna z nich nie ma prawa kontaktować się ze swoimi wielbicielami.

Gościnnie w Crazy Horse występowały takie gwiazdy, jak Dita Von Teese, Carmen Electra czy Pamela Anderson. Paryski zespół tylko raz w historii odwiedził Polskę. W 2011 r. zawitał do Warszawy i Łodzi.

Czytaj więcej w Menstream.pl
Klub go go zaopiekuje się dzieckiem
Zobacz, co w tej branży oznacza pakiet samotna mama.
Viagra postawi nawet kwiaty
Pigułek na potencję używają mężczyźni na całym świecie - od agentów CIA, po wodzów afrykańskich plemion.
Chcę zostać zapłodniona. Pilne! Pomóż!
Kliniki ginekologiczne poszukują dawców nasienia i płacą za nie całkiem niezłe kwoty.
Tagi:

striptiz

tancerki

crazy horse

rewia

Partner:

2014-09-15
SKOMENTUJ

  
Podaj czwarty znak kodu vGhel
KOMENTARZE
  • Oto nagość, która nosi znamiona sztuki. Bezpruderyjna, piękna, zapierająca dech w piersiach. Takie spektakle chciałabym oglądać codziennie.
    odpowiedz
  • 19.04.16, 11:08:31

    Jaga13

    Sama bym chętnie poszła, chociaż nie sądziłam, że mi się spodoba :)
    odpowiedz