Męski Świat Rozrywka Wiadomości "Żółta łódź podwodna" Beatlesów na nowo [WIDEO]

"Żółta łódź podwodna" Beatlesów na nowo


[fot: Yellow Submarine]

Żółta łódź podwodna, pełnometrażowy film z muzyką The Beatles doczekał się nowej wersji. Walt Disney Animation Studios cyfrowo odnowił animacje sprzed ponad 40 lat. Nowa edycja filmu na DVD i Blu-ray trafi do sprzedaży w maju.

Film wyreżyserowany przez George'a Dunninga i Dennisa Abeya w 1968 roku, to historia mieszkańców krainy Pepperland, dręczonych przez istoty nienawidzące muzyki. W Żółtej łodzi podwodnej pojawiają się animowane postaci Beatlesów, a ścieżkę dźwiękową stanowią utwory muzyków z Liverpoolu.

Zobacz teledysk Żółta łódź podwodna:

- Jako fan animacji i filmowiec, chylę czoła przed artystami, którzy stworzyli Żółtą łódź podwodną - napisał John Lasseter, dyrektor kreatywny Walt Disney Animation Studios, promując nową wersję kinowego hitu. - Wskazali kierunek gatunku, którym cieszymy się do dziś.

Nowa edycja Żółtej łodzi podwodnej to kolejny produkt, który odcina kupony od popularności nieistniejącego już od 42 lat zespołu. Oprócz filmu, w maju do sprzedaży ma również trafić płyta z muzyką Beatlesów, a także nowa edycja książeczki obrazkowej Yellow Submarine.

FILM w Menstream.pl
Burton i Depp znowu razem. Zobacz najnowszy zwiastun
Tim Burton i Johnny Depp znowu połączyli siły. Tym razem w opowieści o losach wampira w Ameryce lat 70. Ubiegłego wieku. Już można zobaczyć zwiastun filmu Mroczne cienie. Polska premiera z maju.
Muppety zbeszcześciły Nirvanę?
Courtney Love, wdowa po Kurcie Cobainie, wyraziła oburzenie przerobieniem przez Kermita Żabę i jego przyjaciół utworu Smells Like Teen Spirit. Piosenkarka twierdzi, że nikt nie pytał jej o zgodę na komercyjne wykorzystanie utworu Nirvany.
Rambo zginie? Stallone o kulisach piątej części
Hollywoodzki gwiazdor zdradził kilka nowych szczegółów na temat powstającego właśnie filmu Rambo 5.

Tagi:

disney

animacja

the beatles

żółta łódź podwodna

Joanna Duda
2012-03-22
SKOMENTUJ

  
Podaj drugi znak kodu rxhnf
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.