Męski Świat Rozrywka Wiadomości Nietykalni w kinach odnieśli kolejny sukces [WIDEO]

Nietykalni w kinach odnieśli kolejny sukces

Nietykalni w kinach odnieśli kolejny sukces
[fot: kard z filmu]

Nietykalni (Intouchables) w reżyserii Oliviera Nakache i Erica Toledano bije rekordy popularności w Polsce - podaje serwis statystyczny boxoffice. Do tej pory obejrzało go 180 tysięcy widzów.

Fabuła oparta jest na faktach autentycznych. Sparaliżowany milioner - aktor François Cluzet - szuka opiekuna. Do pracy zgłasza się czarnoskóry złodziejaszek z referencjami - w tej roli występuje Omar Sy. Ich relacja sprawia, że stają się nietykalnymi.

Zobacz zwiastun Nietykalnych:

Francuska komedia wyświetlana jest na naszych ekranach od 13 kwietnia. Premiera światowa jednak miała miejsce 23 września 2011 roku. Do tej pory film obejrzało 34 miliony widzów.

Czytaj w Menstream.pl
Kaznodzieja z karabinem. Lepszy niż Rambo
Gwiazdor 300 rzuca gang, zakłada kościół i jedzie do Afryki walczyć z szalonym szamanem. Bałbyś się go spotkać w ciemnej ulicy.
Spielberg przed sądem za plagiat?
Twórcy hollywodzkiej produkcji trafili do sądu, gdyż amerykański pisarz Steve John Busti twierdzi, że fabuła filmu jest plagiatem opowiadania jego autorstwa z 1994 roku.
Motorola ATRIX już w Polsce !
Jeszcze więcej mocy i możliwości zarezerwowanych dotąd dla tylko dla komputera PC zamknięte w kompaktowej obudowie, która idealnie zmieści się w Twojej kieszeni - a wszystko za sprawą nowoczesnego smartfona z systemem Android - Motorola ATRIX(TM).
Tagi:

Polska

kino

film

nietykalni

Michał Koszowski
2012-04-24
SKOMENTUJ

  
Podaj trzeci znak kodu BPy2i
KOMENTARZE