Męski Świat Ojcostwo Przemysław Saleta - idelany ojciec w oczach Polaków

Przemysław Saleta - idelany ojciec w oczach Polaków

Przemysław Saleta - idelany ojciec w oczach Polaków
[fot: East News]

Idealnymi ojcami według polskich mężczyzn są również, obok boksera, David Beckham i Maciej Stuhr. Badanie przeprowadzono przy okazji premiery programu Nie stój tak, ja rodzę!, który będzie emitowany od końca sierpnia.

Przeprowadzone na zlecenie BBC Entertainment badanie wykazało, że idealnym ojcem według polskich mężczyzn jest Przemysław Saleta - wskazał go co piąty respondent. Bokser zyskał wielkie uznanie, gdy w 2007 r. oddał nerkę chorej córeczce, Nicole. Na kolejnych miejscach uplasowali się ojciec trojga synów i córki, David Beckham (10 proc.) i Maciej Stuhr (7 proc.), tato 13-letniej Matyldy.

Ponadto, z sondażu przeprowadzonego przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych wynika m.in., że wielu młodych (20-39 lat) mężczyzn w Polsce pragnie zostać ojcami. - Wśród grupy wiekowej 20-24 jest ich aż 80 proc., co więcej, ponad połowa singli (66 proc.), również deklaruje taki zamiar. Większość mężczyzn planujących posiadanie dziecka, wyraziło nawet chęć bycia obecnym przy jego porodzie (71 proc.). Odwaga maleje jednak wraz z wiekiem - młodsi mężczyźni nieposiadający obecnie dzieci częściej deklarują taki zamiar niż starsi, powyżej 30 roku życia - czytamy w raporcie z badania.

Realizacja badania ma związek z premierą nowego programu BBC Entertainment pt. Nie stój tak, ja rodzę!, który będzie można oglądać od 27 sierpnia. Bohaterami tego programu reality jest dziesięć brytyjskich par spodziewających się narodzin pierwszego dziecka. Serial skupia się przede wszystkim na młodych ojcach, którzy próbują jak najwięcej nauczyć się o przebiegu ciąży, porodzie i przyszłych obowiązkach.

Czytaj w Menstream.pl
Gwiazdy na mecie Triathlonu
Maciej Stuhr, Borys Szyc, Piotr Kraśko i Robert Rozmus wraz z ponad tysiącem uczestników ukończyli Herbalife Triathlon Gdynia 2013.
Wywiad z Maciejem Stuhrem
Plany pokrzyżował mu wyjazd do Francji i Rosji, ale... zabrał ze sobą slipy do pływania i rower.
Stuhr przekonuje, że wszystko się pokićkało
Jesteśmy skazani na polskie piekiełko. Bo w opluwaniu innych jesteśmy demokratyczni.
Partner:

2013-08-20
SKOMENTUJ

  
Podaj pierwszy znak kodu 4Yw2c
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.