Męski Świat Ojcostwo Kazik Staszewski szczęśliwy w roli dziadka

Kazik Staszewski szczęśliwy w roli dziadka

Kazik Staszewski szczęśliwy w roli dziadka
[fot: Baranski/Reporter]

W jednym z wywiadów Kazik Staszewski przyznał, że dziś nie mógłby już mieć małych dzieci. Bycie dziadkiem całkowicie go uszczęśliwia.

Więź wnuków z dziadkami zawsze była szczególna. Rozpieszczanie maluchów, to podstawa w byciu babcią i dziadkiem. Wie od tym dobrze 50-letni dziś Kazik Staszewski.

Artysta dość szybko został ojcem. Gdy miał 21 lat, urodził się jego pierwszy syn, Kazimierz. Później na świat przyszedł Jan. Nigdy nie miał córeczki, ale los mu to wynagrodził. Dziś jest dziadkiem dwóch ślicznych dziewczynek: Hani (5 lat) i Helenki (5 miesięcy).

Szczęśliwy mąż, ojciec, a przede wszystkim dziadek, bardzo cieszy się z tego, że może rozpieszczać swoje wnuczki i nie musi być już ojcem małych dzieci.

- Rola i funkcja rodziców jest czymś zupełnie innym niż bycie dziadkami. Bycie dziadkiem zawiera w sobie w zasadzie same radości przy minimum obowiązków. A dziś, to już w ogóle nie wyobrażam sobie bycia ojcem - bo to za dużo się myśli i analizuje, a kiedyś to były emocje i intuicja. Zresztą, nie miałbym już energii i sił na to - powiedział Staszewski w wywiadzie dla portalu zaradna-mama.pl

Artysta zdradził także, że zaraz po tym, gdy dowiedział się, że urodzi mu się druga wnuczka, postanowił napisać piosenkę Dobrze być dziadkiem. Utwór ten znalazł się na najnowszej płycie zespołu Kult Prosto.

- Bo obowiązki u rodziców, a przyjemności dane dziadkowi są. I wszyscy w całej okolicy mogą potwierdzić jedyną prawdę tę. Że dziadkiem bycie to radocha, niespodziewane odkrywanie co dnia. I dziadek wie, że wnuczka kocha, a druga wnuczka takie zamiary ma - napisał w piosence Kazik.

Czytaj w Menstream.pl
Polacy wybrali. Oto idealni ojcowie
Badanie przeprowadzono przy okazji premiery programu Nie stój tak, ja rodzę!, który będzie emitowany od końca sierpnia.
Dzień ojca. 10 faktów, których nie znasz o tych mężczyznach
Gdzie mieszkają najlepsi ojcowie świata i jak na ich tle wypadają Polacy? Sprawdź. Oto dzień ojca w MenStream.pl.
Najnowsza płyta Kultu - "Prosto" pokryła się złotem
Wyróżnienia wręczono muzykom formacji w obecności ich fanów, którzy tłumnie stawili się po autografy.
Tagi:

ojcostwo

kazik staszewski

Partner:

2013-08-26
SKOMENTUJ

  
Podaj trzeci znak kodu uMwRj
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.