Męski Świat Kobiety Tancerka opuści słynny Super Bowl z powodu 1 kg nadwagi

Tancerka opuści słynny Super Bowl z powodu 1 kg nadwagi

Tancerka opuści słynny Super Bowl z powodu 1 kg nadwagi
[fot: Prnt Scrn/abcnews.go.com]

Dwa funty, czyli niespełna kilogram nadwagi sprawiły, że 23-letnia Courtney Lenz nie zakończy kariery w roli cheerleaderki podczas prestiżowego meczu o Super Bowl.

- Członkini nszego zespołu tanecznego Baltimore Ravens waży trochę za dużo, dlatego zgodnie z wymogami ligi NFL nie może uczestniczyć w meczu o Super Bowl - głosi komunikat tego zespołu.

Lenz na zakończenie pięcioletniej przygody z cheerleaderkami Ravens chciała wystąpić podczas 47. finału ligi futbolu amerykańskiego NFL. Okazało się, że w trakcie sezonu przekroczyła 55 kg i dlatego nie pojedzie na spotkanie do Nowego Orleanu. Rywalem drużyny z Baltimore będzie San Francisco 49ers.

- Usłyszałam, że powinnam nie przekraczać 120-121 funtów (54,4-54,9 kg). Tyle miałam, gdy zaczynałam przygodę z zespołem tanecznym. Ostatnio ważyłam 124 funty (56,3 kg) - powiedziała Lenz, która nie znalazła się w gronie 32 wytypowanych osób.

Przyjaciele przygotowali specjalną petycję popierającą jej udział w meczu o Super Bowl. W internecie podpisało się tysiące ludzi. Po skończeniu edukacji, Lenz rozpoczęła pracę w dziale marketingu i postanowiła zakończyć przygodę z występami na meczach NFL. Decyzję ogłosiła na początku roku.

Czytaj więcej w Menstream.pl
Po jej występie zabrakło prądu na stadionie
Wykonaniu największych przebojów gwiazdy towarzyszyły efekty pirotechniczne.
Tak się robi karierę w futbolu
Ten sport boli. Ale jeśli jesteś gotowy na ten ból, to masz wielka szansę w niedługim czasie osiągnąć coś naprawdę znaczącego.
Warszawa pokonana na Stadionie Narodowym
W programie oprócz meczu będą między innymi występy cheerleaderek, czy pokaz musztry paradnej.
Tagi:

sport

nfl

super bowl

courtney lenz

Partner:

2013-02-03
SKOMENTUJ

  
Podaj czwarty znak kodu jY5vj
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.