Męski Świat Kobiety Piękna, londyńska modelka muzą artystów

Piękna, londyńska modelka muzą artystów

Piękna, londyńska modelka muzą artystów
[fot: PAP/EPA]
Do Niemiec, a konkretnie do Berlina dotarła, zorganizowana pod egidą galerii Sztuki Współczesnej ONO w Bolonii wystawa fotograficzna "Kate Moss: The Icon".

Publiczność może podziwiać 30 najsłynniejszych zdjęć, które uwieczniają tę, która zrewolucjonizowała kanony estetyki oraz styl lat 90.: Kate Moss.Piękna, londyńska modelka pokazana została w obiektywie wybitnych artystów, takich jak Albert Watson, Chris Levine, David Ross, Jurgen Ostarhild i Satoshi Saikusa. Poza tym, wyjątkowo na berlińskiej wystawie swoje prace pokazują też Michel Haddi, Pamela Hanson, Dana Lixemberg i Marc Hispard.

Wystawę sponsoruje marka Lancia, a szczególnie jej model Ypsilon, niekwestionowany "Fashion city car". Model ten jest doskonałym samochodem dla kobiet. W ten kontekst wpisuje się nowa Ypsilon Elle, sprzedawana od kilku tygodni ekskluzywna seria specjalna, która powstała z odrodzonej współpracy z magazynem "Elle", będącym punktem odniesienia dla kobiet chcących poznać zapowiedzi i nowe trendy w modzie i stylu życia.

Zobacz także
fot. Topshop/Splash News/East News


Po sukcesie odniesionym we Włoszech (fotografie wystawiano w bolońskiej galerii od marca do maja 2014 r.) to artystyczne przedsięwzięcie gościć będzie w berlińskiej galerii Hiltawsky do 21 lutego 2015.

Czytaj więcej w Menstream.pl
Keira Knightley topless. Brytyjska aktorka ideałem piękna
Emocje wzbudziło zdjęcie, na którym ma na sobie jedynie spodnie Toma Forda i koronkowe rękawiczki.
Pierwsze zdjęcia najnowszego kalendarza Pirelli
W sesji do najnowszego kalendarza Pirelli po raz pierwszy w historii wystąpiła modelka plus-size. Candice Huffine została pierwszą modelką plus-size sfotografowaną w w czasie 50 lat jego istnienia.
Supermodelka z antypodów w niecodziennej odsłonie
Australijska supermodelka Miranda Kerr debiutuje jako wokalistka.
Krągłe pośladki wracają do łask. Klepsydry zamiast wieszaków?
Obecnie brazylijscy psycholodzy i socjolodzy są zgodni, że na skutek ogólnoświatowego zasięgu mediów tradycyjne brazylijskie ideały zastępowane są przez ideał Barbie.
Tagi:

kobiety

kate moss

modelki

dziewczyny


2014-12-03
SKOMENTUJ

  
Podaj trzeci znak kodu j6qGi
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.