Męski Świat Kobiety Natalie Dormer chce więcej nagości w serialach [WIDEO]

Natalie Dormer chce więcej nagości w serialach

Natalie Dormer chce więcej nagości w serialach
Natalie Dormer jako Cressidy w filmie "Igrzyska śmierci: Kosogłos - Część 1" [fot: Kadr z Filmu Igrzyska Śmierci]
Brytyjska gwiazda promuje właśnie koleją część ekranizacji powieści Igrzyska Śmierci, ale szerszej publiczności znana jest z wyrazistych ról w serialach Gra o Tron i Tudorowie.

Rola Anny Boleyn, drugiej żony króla Henryka VIII, w serialu The Tudors dała jej rozpoznawalność. 2 sezony tej niezwykle popularnej wśród widzów Showtime serii otworzyły jej drzwi do Hollywood, a wcielenie się w ponętną Margaery Tyrell Grze o tron ugruntowało jej pozycję.- Uwielbiam grać takie kobiety, które posiadają seksualną moc. Staram się jednak czasem od takiego wizerunku odchodzić. Wiem, jaka jestem i na pewno nie czuje się taką kobietą - twierdzi Dormer cytowana przez Entertainment Weekly.

Choć sama nie ma problemy z nagością, w końcu nie tak dawno pojawiła się magazynie GQ w bardzo skromnej kreacji, uważa, że aktorki są znacznie częściej rozbierane od mężczyzn.

Zobacz sesję Natalie Drower dla GQ:


- W pierwszym sezonie pamiętam, że Alfie Allen i Richard Madden pojawiali się na planie nago. Z resztą nie tylko oni. Inni aktorzy również. Byli nadzy, ale w odcinkach już nie do końca. Wydaje mi się, że granice ustalane są tylko w telewizji ogólnodostępnej, prawda? Gra o tron to produkcja znacznie większa i lepsza, niż jakiś tam zwykły przeciętny serial. Mamy swoją jakość, ale powinniśmy podnieść poprzeczkę i pokazywać jeszcze więcej! - przekonuje aktorka.

Kolejny sezon Gry o tron będzie miał swoją premierę w kwietniu 2015 roku. Tymczasem możemy podziwiać nową kreację Natalie Dormer wcielającą się w postać Cressidy w filmie Igrzyska śmierci: Kosogłos - Część 1.

Czytaj więcej w Menstream.pl
Problemy ze statystami na planie Gry o tron
Czasu na podpisywanie umów ze statystami nie ma zbyt wielu, bowiem nagrywanie ma się rozpocząć już 5 października.
Gra o ton to nie tylko książki i serial. To równiez tysiące gadżetów
Fani mogą wybierać spośród biżuterii, ubrań i pomysłów zorganizowania przyjęć, których inspiracją był serial stworzony na podstawie sagi Martina.
Elżbieta II na planie Gry o tron. Zaskoczenie
Wydaje się jednak, że symbol Gry o tron nie przypadł monarchini do gustu.


(PC)
2014-11-24
SKOMENTUJ

  
Podaj drugi znak kodu YpSVk
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.