Męski Świat Alkohole James Bond będzie pił polską wódkę

James Bond będzie pił polską wódkę

James Bond będzie pił polską wódkę
[fot: kadr z filmu Skyfall]

Agent 007 w najnowszym filmie napije się wódki zbożowej Belvedere. Zdjęcia będą kręcone m.in. w Rzymie, Maroku, Meksyku, austriackich Alpach i oczywiście w Londynie. Światowa premiera planowana jest na drugą połowę października 2015 r.

O ile w książkowym oryginale James Bond nie rozstawał się z alkoholem i papierosami, o tyle w ekranizacjach zrezygnował z palenia pozostając wiernym mieszance wódki z martini. Wypowiedź "wstrząśnięte nie zmieszane" przeszła do historii kina.

Producent obrazu, firma Sony Pictures Entertainment, przedstawiła jedynie ogólny zarys akcji. Bond otrzyma tajemniczą wiadomość, która sprawi, że ruszy w pościg za złowrogą organizacją, a M będzie musiał staczać polityczne boje, by utrzymać tajne służby przy życiu - podano w oświadczeniu.

Część obsady będzie widzom znana z poprzedniego filmu, Skyfall - Daniel Craig po raz czwarty wystąpi jako agent Jej Królewskiej Mości James Bond, Ralph Fiennes będzie kontynuował swe obowiązki jako M (po filmowej śmierci swojej poprzedniczki, granej przez Judy Dench), Naomi Harris pozostanie odpowiedzialną za sprawy finansowe panną Moneypenny, a Ben Whishaw - kwatermistrzem Q.

Wybór nowych członków aktorskiej obsady pojawi się austriacki aktor Christoph Waltz ("Bękarty wojny"), typowany do roli czarnego charakteru, znany z serialu Sherlock Brytyjczyk Andrew Scott będzie przedstawicielem brytyjskiego rządu, a Monica Bellucci i Francuzka Lea Seydoux, znana np. z Życia Adeli, zagrają kobiety Bonda. W filmie wystąpi też Dave Bautista, zawodnik sztuk walki oraz aktor, znany m.in. z hitu Strażnicy galaktyki.

Media już teraz zastanawiają się, ile zarobi nowy film. Poprzedni Skyfall wysoko ustawił finansową poprzeczkę, zarabiając ponad miliard dolarów, czyli najwięcej ze wszystkich bondowskich ekranizacji.

Czytaj w Menstream.pl
Amerykanie świętują tak, że widać to z kosmosu
Naukowcy z NASA postanowili obliczyć, z jaką intensywnością rozjaśnia się niebo w czasie największych świąt.
Historia koncertu światowej gwiazdy, którego nie będzie
Białostoczan zelektryzowała wiadomość o tym, że w mieście może wystąpić w przyszłym roku gwiazda światowego formatu. Przynajmniej tak podały lokalne media.
Usunęli reklamę. Modelka w bieliźnie rozpraszała kierowców
Kipią seksem i są prowokacyjne - uznał komitet mieszkańców z alei Corso Buenos Aires.
Tagi:

polska wódka

bond

spectre

(red. DT), PAP Life
2014-12-18
SKOMENTUJ

  
Podaj drugi znak kodu 7eXrg
James Bond - galerie