Styl Trendy Skarpety do sandałów - dobre na wybiegu, ale nie na ulicy

Skarpety do sandałów - dobre na wybiegu, ale nie na ulicy

Skarpety do sandałów - dobre na wybiegu, ale nie na ulicy
[fot: J5M - Fotolia.com]

Noszenie sandałów i skarpetek zostało uznane za największe modowe faux pas wszech czasów. To niemodne, choć często spotykane na ulicach połączenie, okazało się mniej gustowne od noszenia przy pasie saszetek.

Choć połączenie sandałów i skarpetek znalazło zastosowanie na wybiegach największych domów mody jak Burberry, Christian Dior czy Louis Vuitton, nie zyskało ono uznania w oczach ludzi. Większość badanych, którzy brali udział w ankiecie przeprowadzonej przez dom towarowy Debenhams uznała to za największą modową wpadkę.

- Połączenie sandałów i skarpetek to dowód na to, że w brytyjskiej letniej modzie coś poszło nie tak. Może i znawcy mody czy też osoby, które podążają za trendami, będą twierdzić, że to jest na czasie, ale nasi respondenci jednoznacznie stwierdzili, że jest to największe modowe faux pas wszech czasów. Takie połączenie może sprawdza się na wybiegu, jednak nie jest to widok, który chcemy oglądać na ulicach - wyjaśnia Ed Watson, rzecznik domu towarowego Debenhams.

Na liście obok sandałów i skarpetek znalazły się również welurowe dresy, saszetki noszone w pasie, haremki, spodnie z nisko opuszczonym stanem i ortalionowe dresy.

Co ciekawe, klienteli popularnego domu towarowego nie spodobały się również krótkie koszulki odsłaniające brzuch, które znalazły się na liście dobrze wszystkim znanych modowych wpadek. Tym bardziej, że są one jednym z najgorętszych trendów tego sezonu.

Czytaj w Menstream.pl
Męski zegarek jak modowy manifest
Dobry zegarek od wieków był niekwestionowanym atrybutem męskiej garderoby. Czy dziś, w dobie smartffonów, tabletów wciąż ma on znaczenie?
Stylowy bicykl XXI wieku
Wykorzystuje kombinację magnetycznej lewitacji i energii kinetycznej. Koła są w stanie unieść się i ułatwić jazdę po wertepach.
Ubierał gwiazdy, teraz robi płytki
Wziął na warsztat Barcelonę, Londyn, Paryż, Tokio, Berlin i Monako. To z wielkich metropolii czerpie inspiracje.
Partner:

2013-07-31
SKOMENTUJ

  
Podaj drugi znak kodu U2sag
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.