#

Ricco Rodriguez Sylwetka, Walki

  • Data urodzenia: 1977-08-19
  • Wiek: 40
  • Waga: 97.07 kg Wzrost: 193.04 cm
  • Kategoria wagowa: Heavyweight
  • Klub: American Fight Club
United States
Staten Island, New York
United States

Zwycięstwa

51
  • KO/TKO: 13
  • Poddania: 26
  • Decyzje sędziego: 12

Przegrane

21
  • KO/TKO: 5
  • Poddania: 1
  • Decyzje sędziego:
NEWSY Ricco Rodriguez
Gala Przeciwnik Rezultat Runda Czas
FFC - Final Fight Championship 10 Nestoras Batzelas zwycięstwo TKO (Punches) 2 3:33
BFC - Bosnia Fight Championship 1 Denis Stojnic zwycięstwo No Contest 1 4:55
FFC - Final Fight Championship 8 Zelg Galesic zwycięstwo Submission (Armbar) 1 3:50
UCFC 5 - Legends of MMA Ian Freeman przegrana TKO (Punches) 1 2:11
GWC - The British Invasion: U.S. vs. U.K. Marcin Lazarz przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
FFC - Final Fight Championship 5 Tomaz Simonic zwycięstwo Submission (Armbar) 1 3:49
CFS 7 - Cage Fight Series 7 Andreas Kraniotakes zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
HOG - House of Gladiators 1 Ante Delija przegrana Decision (Unanimous) 2 5:00
UWC 21 - Xplosion Kevin Thompson zwycięstwo Submission (Armbar) 1 4:45
Dubai FC 1 - The Beginning Stav Economou przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
United Glory 15 - 2012 Glory World Series Ruslan Magomedov przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
BF - Baltic Challenge 3 Alexander Volkov przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
CMMAT - Chekhov MMA Tournament Blagoi Ivanov przegrana TKO (Retirement) 3 3:33
FEFoMP - Battle of Empires 1 Bashir Yamilkhanov zwycięstwo TKO (Punches) 2 2:56
MMAAD - MMA Against Dengue Glover Teixeira przegrana Submission (Punches) 1 1:58
MMAA - MMA Attack Michal Kita przegrana Decision (Unanimous) 2 5:00
BFC - Bellator Fighting Championships 48 Seth Petruzelli przegrana TKO (Punches) 1 4:21
SF 17 - Horwich vs. Rosholt 2 Doug Williams zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 2:16
BAMMA 5 - British Association of Mixed Martial Arts 5 James McSweeney zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
Israel Fighting Championship - Genesis Daniel Tabera zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
USA MMA - Stacked John Juarez zwycięstwo Decision (Split) 3 5:00
AFA 4 - Parking Lot Beatdown Bobby Martinez zwycięstwo Submission (Heel Hook) 1 1:03
USA MMA - Legends Ken Sparks zwycięstwo TKO (Punches) 1 2:32
CT - Cage Thug Travis Fulton zwycięstwo KO (Head Kick) 1 N/A
XKL - Evolution 1 Brian Ryan zwycięstwo TKO (Punches) 2 2:05
STFC 10 - Annihilation Patrick Miller zwycięstwo TKO (Punches) 2 2:20
Union of Veterans of Sport - Mayor's Cup 2009 Moise Rimbon zwycięstwo Decision (Split) 3 3:00
KOK 7 - Judgment Day Justin Howard zwycięstwo Submission (Punches) 1 2:05
Reality Combat - The Return John Brown zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 3 2:34
WFC - Battle of the Bay 8 Mario Rinaldi przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
Armageddon - Armageddon 9 Doug Williams zwycięstwo Submission (Anaconda Choke) 1 1:02
MFA - There Will Be Blood Jeff Monson przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
RITC 117 - Rage in the Cage 117 Robert Beraun zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 3:00
CG 9 - Beatdown Rob Broughton zwycięstwo Submission (Kneebar) 2 3:39
SCF - Silver Crown Fights Titus Campbell zwycięstwo Submission (Guillotine Choke) 2 3:06
Xp3 - The Proving Ground Johnathan Ivey zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 3:00
UCE - Round 31 Finals Chris Guillen zwycięstwo Submission (Armbar) 1 4:30
YAMMA - Pit Fighting 1 Travis Wiuff przegrana Decision (Unanimous) 1 5:00
YAMMA - Pit Fighting 1 George Bush zwycięstwo Decision (Unanimous) 1 5:00
EliteXC - Street Certified Antonio Silva przegrana Decision (Split) 3 5:00
PFP - Ring of Fire Kelvin Fitial zwycięstwo TKO (Retirement) 1 2:23
IFL - 2007 Team Championship Final Ben Rothwell przegrana Decision (Unanimous) 3 4:00
MMAX 13 - MMA Xtreme 13 Lloyd Marshbanks zwycięstwo TKO (Punches) 1 3:11
BIB - Beatdown in Bakersfield Imani Lee zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 2:12
MMAX 7 - MMA Xtreme 7 Abdias Irisson zwycięstwo TKO (Punches) 1 N/A
WFA - King of the Streets Ron Waterman zwycięstwo TKO (Doctor Stoppage) 1 5:00
MMAX 1 - MMA Xtreme 1 Taylor Brooks zwycięstwo Submission (Armbar) 1 N/A
RITC 78 - Back with a Vengance Robert Beraun przegrana Decision (Unanimous) 3 3:00
PFL - Pro Fight League Tyler Brooks zwycięstwo Submission (Armbar) 1 4:00
MMAFC 4 - MMA Fighting Challenge 4 David Mori zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
UTS 3 - Ultimate Texas Showdown 3 Corey Salter zwycięstwo Submission (Armbar) 2 0:17
WEC 17 - Halloween Fury 4 Jimmy Ambriz zwycięstwo Submission (Punches) 1 4:13
WEC 16 - Clash of the Titans 2 Ron Waterman przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
IE - Independent Event Andy Montana zwycięstwo Submission (Armbar) 1 1:50
Extreme Wars - X-1 Ruben Villareal zwycięstwo Submission (Armbar) 1 2:38
ROTR 7 - Rumble On The Rock 7 Scott Junk zwycięstwo Submission (Front Choke) 2 0:42
MMA Mexico - Day 2 Mike Seal zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 1:06
UFC 45 - Revolution Pedro Rizzo przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
Pride FC - Total Elimination 2003 Antonio Rodrigo Nogueira przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
UFC 41 - Onslaught Tim Sylvia przegrana TKO (Punches) 1 3:09
UFC 39 - The Warriors Return Randy Couture zwycięstwo Submission (Elbow) 5 3:04
UFC 37 - High Impact Tsuyoshi Kosaka zwycięstwo TKO (Punches) 2 3:25
UFC 35 - Throwdown Jeff Monson zwycięstwo TKO (Punches) 3 3:00
UFC 34 - High Voltage Pete Williams zwycięstwo TKO (Punches) 2 4:02
UFC 32 - Showdown in the Meadowlands Andrei Arlovski zwycięstwo TKO (Punches) 3 1:23
KOTC 7 - Wet and Wild Paul Buentello zwycięstwo Submission (Kneebar) 2 4:21
Pride 12 - Cold Fury John Marsh zwycięstwo Decision (Unanimous) 2 5:00
Pride 10 - Return of the Warriors Takayuki Okada zwycięstwo Submission (Smother Choke) 1 6:04
Pride 9 - New Blood Gary Goodridge zwycięstwo Decision (Unanimous) 2 10:00
KOTC 2 - Desert Storm Travis Fulton zwycięstwo Submission (Armbar) 1 4:49
Armageddon - Armageddon 2 Sam Adkins zwycięstwo Submission (Forearm Choke) 1 4:32
SB 13 - SuperBrawl 13 Bobby Hoffman przegrana KO (Punches) 1 3:13
RITC 6 - Rage in the Cage 6 Steve Shaw zwycięstwo Submission (Armbar) 1 1:34
EC - Extreme Cage Rocky Batastini zwycięstwo Submission (Armbar) 1 4:58
EC - Extreme Cage Scott Adams zwycięstwo Decision 3 4:00