#

Jeff Monson Sylwetka, Walki

  • Data urodzenia: 1971-01-18
  • Wiek: 46
  • Waga: 106.59 kg Wzrost: 175.26 cm
  • Kategoria wagowa: Heavyweight
  • Klub: American Top Team
United States
Miami, Florida
United States

Zwycięstwa

49
  • KO/TKO: 3
  • Poddania: 29
  • Decyzje sędziego: 17

Przegrane

15
  • KO/TKO: 3
  • Poddania: 3
  • Decyzje sędziego:
NEWSY Jeff Monson
Gala Przeciwnik Rezultat Runda Czas
CWC 9 - Cage Warrior Combat 9 Mike Hayes przegrana KO (Head Kick) 3 3:11
M-1 Global - M-1 Challenge 42 Satoshi Ishii przegrana Decision (Majority) 3 5:00
OC - Oplot Challenge 67 Alexey Oleinik przegrana Submission (Rear-Naked Choke) 2 3:28
M-1 Global - M-1 Challenge 40 Magomed Malikov przegrana TKO (Doctor Stoppage) 2 0:00
SHC 7 - Joannes vs. Rodriguez Drazen Forgac zwycięstwo TKO (Broken Arm) 2 0:58
Road FC 10 - Monson vs. Kang Dong Gook Kang zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
M-1 Challenge 35 - Emelianenko vs. Monson Aleksander Emelianenko zwycięstwo Submission (North-South Choke) 2 3:17
M-1 Global - Fedor vs. Rizzo Denis Komkin zwycięstwo Submission (North-South Choke) 1 1:58
CFC 21 - Cage Fighting Championship 21 Jim Yorke zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
100% Fight 11 - Explosion Chaban Ka zwycięstwo Draw 3 5:00
M-1 Challenge 31 - Monson vs. Oleinik Alexey Oleinik zwycięstwo Decision (Split) 3 5:00
M-1 Global - Fedor vs. Monson Fedor Emelianenko przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
Sprawl 'N Brawl - Sprawl 'N Brawl Paul Taylor zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 4:20
Strikeforce - Overeem vs. Werdum Daniel Cormier przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
SHC 4 - Monson vs. Perak Maro Perak zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
Fight Time 4 - MMA Heavyweight Explosion Tony Lopez zwycięstwo Decision (Unanimous) 5 5:00
CFM 1 - Monson vs. Mein Lee Mein zwycięstwo Submission (Guillotine Choke) 1 3:31
Israel Fighting Championship - Genesis Sergey Shemetov zwycięstwo Submission (Keylock) 1 4:09
FTP - Fight Time 2 Travis Fulton zwycięstwo Submission (Keylock) 1 4:40
KUMMA 5 - Kings of the North Dave Keeley zwycięstwo Submission (North-South Choke) 1 1:41
FTP - Fight Time 1 Jason Guida zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 2 3:04
Impact FC 1 - The Uprising: Brisbane Ubiratan Marinho Lima zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
ADFC - Battle of the Champions Shamil Abdurahimov przegrana Decision (Majority) 3 5:00
CFX / XKL - Mayhem in Minneapolis Travis Wiuff przegrana Decision (Split) 3 5:00
100% Fight - 100 Percent Fight 2 Francisco Nonato zwycięstwo Submission (Guillotine Choke) 1 2:27
5150 Combat League / Xtreme Fighting League - New Year's Revolution John Brown zwycięstwo Decision (Split) 3 5:00
BC - Bitetti Combat 4 Pedro Rizzo przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
TC 33 - Total Combat 33 Jimmy Ambriz zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 1:09
Dream 8 - Welterweight Grand Prix 2009 Opening Round Sergei Kharitonov zwycięstwo Submission (North-South Choke) 1 1:42
CW 11 - Decade Sergei Maslobojev zwycięstwo Submission (North-South Choke) 2 2:30
SRP - March Badness Roy Nelson zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
MFA - There Will Be Blood Ricco Rodriguez zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
EB - Beatdown at 4 Bears 3 Jimmy Ambriz zwycięstwo Submission (North-South Choke) 1 1:50
VFC 1 - Vengeance Fighting Championship 1 Mark Kerr zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 3:17
Sengoku - Second Battle Josh Barnett przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
PFP - Ring of Fire Hakim Goram zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
AOW - Art of War 3 Pedro Rizzo przegrana TKO (Punches) 3 2:40
Pride 34 - Kamikaze Kazuyuki Fujita zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 6:37
UFC 65 - Bad Intentions Tim Sylvia przegrana Decision (Unanimous) 5 5:00
UFC 61 - Bitter Rivals Anthony Perosh zwycięstwo TKO (Punches) 1 2:42
UFC 59 - Reality Check Marcio Cruz zwycięstwo Decision (Split) 3 5:00
UFC 57 - Liddell vs. Couture 3 Branden Lee Hinkle zwycięstwo Technical Submission (North-South Choke) 1 4:35
CWFC - Strike Force 4 Marc Emmanuel zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 0:58
XFC - Dome of Destruction 3 Devin Cole zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
SF 12 - Breakout Jay White zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 1:23
Extreme Wars - X-1 Rich Wilson zwycięstwo Submission (Armbar) 1 1:56
CWFC - Ultimate Force Tengiz Tedoradze zwycięstwo Submission (Rear Naked Choke) 1 1:59
Euphoria - USA vs. World Jay White zwycięstwo Submission (Injury) 1 4:07
SF 8 - Justice Brian Stromberg zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 N/A
CWFC 9 - Xtreme Xmas Tengiz Tedoradze zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 3:51
Euphoria - Road to the Titles Pat Stano zwycięstwo TKO (Knee to the Body) 2 3:11
AFC - Brazil 1 Carlos Clayton zwycięstwo Decision 3 5:00
IHC 7 - The Crucible Don Richards zwycięstwo Submission (North-South Choke) 2 2:25
MD 12 - Mass Destruction 12 Joe Nye zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 3:02
AFC 4 - Absolute Fighting Championships 4 Mike Delaney zwycięstwo Submission (Choke) 1 4:27
WEFC 1 - Bring It On Forrest Griffin przegrana Decision (Unanimous) 4 4:00
UFC 35 - Throwdown Ricco Rodriguez przegrana TKO (Punches) 3 3:00
AMC - Revenge of the Warriors Roman Roytberg zwycięstwo Submission (North-South Choke) 1 N/A
UFC 29 - Defense of the Belts Chuck Liddell przegrana Decision (Unanimous) 3 5:00
UFC 27 - Ultimate Bad Boyz Tim Lajcik zwycięstwo Decision (Unanimous) 2 5:00
AMC - Return of the Gladiators 1 Bob Gilstrap zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
EC 23 - Extreme Challenge 23 David Dodd przegrana Submission (Armbar) 1 0:46
URC 1 - Ultimate Ring Challenge 1 Roger Neff zwycięstwo Decision 3 5:00
EC 20 - Extreme Challenge 20 Tommy Sauer przegrana Submission (Rear-Naked Choke) 1 3:47
UWC - Ultimate Warrior Challenge John Renfroe zwycięstwo Submission (Punches) 1 2:45
UFCF - Night of Champions Cy Cross zwycięstwo Submission (Choke) 1 3:47
UFCF - Gladiators Luther Norberg zwycięstwo Decision (Unanimous) 1 N/A