#

James Thompson Sylwetka, Walki

  • Data urodzenia: 1978-12-16
  • Wiek: 39
  • Waga: 131.54 kg Wzrost: 195.58 cm
  • Kategoria wagowa: Super Heavyweight
  • Klub: London Shootfighters
England

England

Zwycięstwa

18
  • KO/TKO: 10
  • Poddania: 6
  • Decyzje sędziego: 2

Przegrane

14
  • KO/TKO: 11
  • Poddania: 2
  • Decyzje sędziego:
NEWSY James Thompson
Gala Przeciwnik Rezultat Runda Czas
SFL 3 - Super Fight League 3 Bobby Lashley zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
SFL 1 - Super Fight League 1 Bob Sapp zwycięstwo Submission (Leg Injury) 1 1:52
KSW 17 - Revenge Mariusz Pudzianowski zwycięstwo No Contest (Judging Error) 2 5:00
KSW 16 - Konfrontacja Mariusz Pudzianowski zwycięstwo Submission (Arm-Triangle Choke) 2 1:06
Dream - Dream 16 Yusuke Kawaguchi przegrana Decision (Split) 2 5:00
MFC - Milenium Fight Challenge 4 Miodrag Petkovic przegrana KO (Punch) 1 1:01
ZT Fight Night - Heavyweights Collide Rob Broughton przegrana KO (Punch) 2 2:28
ZT Fight Night - Heavyweights Collide Tengiz Tedoradze zwycięstwo TKO (Punches) 2 2:55
Dream 12 - The Cage of the Rising Sun Alistair Overeem przegrana Submission (Guillotine Choke) 1 0:33
Sengoku - Seventh Battle Jim Yorke przegrana KO (Punch) 1 4:33
EliteXC - Primetime Kevin Ferguson przegrana TKO (Punches) 3 0:38
EliteXC - Street Certified Brett Rogers przegrana KO (Punches) 1 2:24
Cage Rage 22 - Hard as Hell Neil Grove przegrana KO (Punch) 1 0:10
Pride 34 - Kamikaze Don Frye zwycięstwo TKO (Punches) 1 6:23
Cage Rage 20 - Born 2 Fight Eric Esch przegrana KO (Punches) 1 0:43
Pride FC - Shockwave 2006 Hidehiko Yoshida zwycięstwo TKO (Punches) 1 7:50
2H2H - Pride & Honor John Olav Einemo przegrana Submission (Armbar) 1 4:18
Cage Rage 17 - Ultimate Challenge Rob Broughton przegrana TKO (Punches) 3 0:00
Pride FC - Total Elimination Absolute Kazuyuki Fujita przegrana KO (Punch) 1 8:25
Pride FC - Shockwave 2005 Paulo Cesar Silva zwycięstwo TKO (Punches) 1 1:28
Pride 30 - Fully Loaded Alexandru Lungu zwycięstwo TKO (Punches) 1 2:13
Cage Rage 13 - No Fear Andy Costello zwycięstwo TKO (Punches) 1 2:33
UD 2 - Urban Destruction 2 Autimio Antonia zwycięstwo KO (Punches) 1 N/A
Pride - Bushido 8 Henry Miller zwycięstwo KO (Punch) 1 1:21
UD 1 - Urban Destruction 1 Nikolajus Cilkinas zwycięstwo TKO (Punches) 1 2:41
Pride 28 - High Octane Aleksander Emelianenko przegrana KO (Punch) 1 0:11
UC 11 - Wrath of the Beast Dan Severn zwycięstwo Decision (Unanimous) 5 5:00
UC 10 - Ultimate Combat X Tengiz Tedoradze przegrana TKO (Corner Stoppage) 2 5:00
UC 9 - Rebellion Aaron Marsa zwycięstwo Submission (Neck Injury) 1 0:20
UC 8 - Retribution Marc Goddard zwycięstwo KO 1 0:18
UC 7 - World Domination Richie Cranny zwycięstwo Submission (Arm-Triangle Choke) 1 1:34
UC 6 - Battle in the Cage Marc Goddard zwycięstwo Submission (Strikes) 2 0:00
G&P 2 - Ground & Pound 2 Will Elworthy zwycięstwo Submission (Forearm Choke) 1 4:22
Bellator MMA - Bellator 121 Eric Prindle zwycięstwo TKO (Punches) 1 1:55

James Thompson - filmy