#

Gegard Mousasi Sylwetka, Walki

  • Data urodzenia: 1985-08-01
  • Wiek: 32
  • Waga: 93.44 kg Wzrost: 185.42 cm
  • Kategoria wagowa: Light Heavyweight
  • Klub: Red Devil International
Netherlands
Leiden, South Holland
Netherlands

Zwycięstwa

34
  • KO/TKO: 18
  • Poddania: 11
  • Decyzje sędziego: 5

Przegrane

3
  • KO/TKO: 0
  • Poddania: 2
  • Decyzje sędziego:
NEWSY Gegard Mousasi
Gala Przeciwnik Rezultat Runda Czas
UFC on Fuel TV 9 - Mousasi vs. Latifi Ilir Latifi zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
Strikeforce - Marquardt vs. Saffiedine Mike Kyle zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 4:09
Strikeforce - Melendez vs. Masvidal Ovince St. Preux zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
Dream - Fight for Japan: 2011 Japan Bantamweight Tournament Final Hiroshi Izumi zwycięstwo TKO (Punches) 1 3:29
Strikeforce - Diaz vs. Daley Keith Jardine zwycięstwo Draw (Majority) 3 5:00
Dream - Dream 16 Tatsuya Mizuno zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 6:10
Dream - Dream 15 Jake O'Brien zwycięstwo Submission (Guillotine Choke) 1 0:31
Strikeforce - Nashville Muhammed Lawal przegrana Decision (Unanimous) 5 5:00
K-1 - Dynamite!! Power of Courage 2009 Gary Goodridge zwycięstwo TKO (Punches) 1 1:34
Strikeforce / M-1 Global - Fedor vs. Rogers Rameau Thierry Sokoudjou zwycięstwo TKO (Punches) 2 3:43
Strikeforce - Carano vs. Cyborg Renato Sobral zwycięstwo KO (Punches) 1 1:00
Dream 9 - Featherweight Grand Prix 2009 Second Round Mark Hunt zwycięstwo Submission (Straight Armbar) 1 1:19
Dream 6 - Middleweight Grand Prix 2008 Final Ronaldo Souza zwycięstwo KO (Upkick) 1 2:15
Dream 6 - Middleweight Grand Prix 2008 Final Melvin Manhoef zwycięstwo Submission (Triangle Choke) 1 1:28
Dream 4 - Middleweight Grand Prix 2008 Quarterfinals Dong Sik Yoon zwycięstwo Decision (Unanimous) 2 5:00
Dream 2 - Middleweight Grand Prix 2008 Opening Round Denis Kang zwycięstwo Submission (Triangle Choke) 1 3:10
M-1 - Slamm Steve Mensing zwycięstwo TKO (Punches) 1 2:44
HCF - Destiny Evangelista Santos zwycięstwo TKO (Punches) 1 3:42
HCF - Title Wave Damir Mirenic zwycięstwo TKO (Punches) 1 4:46
Bodog Fight - Vancouver Kyacey Uscola zwycięstwo TKO (Punches) 1 4:56
M-1 MFC - Battle on the Neva Alexander Kokoev zwycięstwo Decision (Unanimous) 3 5:00
CWFC - Enter The Rough House Gregory Bouchelaghem zwycięstwo Submission (Punches) 1 2:20
Pride - Bushido 13 Hector Lombard zwycięstwo Decision (Unanimous) 2 5:00
Pride - Bushido 12 Akihiro Gono przegrana Submission (Armbar) 2 4:24
Pride - Bushido 11 Makoto Takimoto zwycięstwo TKO (Broken Eye Socket) 1 5:34
Deep - 24 Impact Hidetada Irie zwycięstwo TKO (Corner Stoppage) 2 1:29
FB - Future Battle Sanjin Kadunc zwycięstwo TKO (Punches) 1 0:35
2H2H - Mixed Fight Andre Fyeet zwycięstwo TKO (Punches) 1 N/A
Deep - 22 Impact Tsuyoshi Kurihara zwycięstwo KO (Knee) 1 0:10
Bushido Europe - Rotterdam Rumble Stefan Klever zwycięstwo TKO (Punches) 1 3:39
JE - Holland vs. Russia Chico Martinez zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 4:39
Rings - Bushido Ireland John Donnelly zwycięstwo Submission (Armbar) 1 N/A
FF 13 - Fight Festival 13 Petras Markevicius przegrana Submission (Armbar) 2 1:49
M-1 MFC - International Fight Night Erik Oganov zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 1 2:16
IMA - Mix Fight Rody Trost zwycięstwo TKO (Punches) 1 3:18
FF 11 - Fight Festival 11 Niko Puhakka zwycięstwo Submission (Rear-Naked Choke) 2 2:17
Together Productions - Fight Gala Gilson Ferreira zwycięstwo Draw 2 5:00
IMA - Mixfight Gala Xander Nel zwycięstwo TKO (Punches) 1 1:05
2H2H - 1st Open Team Mixfight Championships Daniel Spek zwycięstwo TKO (Punches) 1 3:40
UFC Fight Night 36 - Machida vs. Mousasi Lyoto Machida przegrana Decision (Unanimous) 5 5:00
UFC on Fox 14 - Gustafsson vs. Johnson Dan Henderson zwycięstwo TKO (Punches) 1 1:10

Gegard Mousasi - filmy