#

Bob Sapp Sylwetka, Walki

  • Data urodzenia: 1973-09-22
  • Wiek: 44
  • Waga: 149.23 kg Wzrost: 195.58 cm
  • Kategoria wagowa: Super Heavyweight
  • Klub: Team Beast
United States
Seattle, Washington
United States

Zwycięstwa

11
  • KO/TKO: 8
  • Poddania: 3
  • Decyzje sędziego: 0

Przegrane

18
  • KO/TKO: 8
  • Poddania: 10
  • Decyzje sędziego:
NEWSY Bob Sapp
Gala Przeciwnik Rezultat Runda Czas
OX MMA - OX MMA Edson Franca przegrana Submission 1 0:35
Legend - Emelianenko vs. Sapp Aleksander Emelianenko przegrana TKO (Punches) 1 1:18
Ultimate Fight Serbia - Night of the Champions 2012 Dusan Panajotovic przegrana Submission (Punches) 1 1:28
Road FC 8 - Bitter Rivals Jong Dae Kim przegrana TKO (Punches) 2 2:00
Bushido Lithuania - vol. 51 Tolegen Akylbekov przegrana Submission (Punches) 1 1:29
CFC 21 - Cage Fighting Championship 21 Soa Palelei przegrana TKO (Punches) 1 0:12
KSW 19 - Pudzianowski vs. Sapp Mariusz Pudzianowski przegrana TKO (Punches) 1 0:39
SFL 1 - Super Fight League 1 James Thompson przegrana Submission (Leg Injury) 1 1:52
One FC 2 - Battle of Heroes Rolles Gracie przegrana Submission (Punches) 1 1:18
NG 6 - Noc Gladiatora 6 Maro Perak przegrana TKO (Punches) 1 3:04
PFN - Premium Fight Night Attila Ucar przegrana Submission (Achilles Lock) 1 0:43
ADFC - Round 3 Stav Economou przegrana TKO (Punches) 1 1:45
OR 10 - Obracun Ringu 10 Sascha Weinpolter zwycięstwo Submission (Forearm Choke) 1 2:03
Dream 11 - Featherweight Grand Prix 2009 Final Rameau Thierry Sokoudjou przegrana TKO (Punches) 1 1:31
FFI - Ultimate Chaos Bobby Lashley przegrana Submission (Punches) 1 3:17
Dream 9 - Featherweight Grand Prix 2009 Second Round Ikuhisa Minowa przegrana Submission (Achilles Lock) 1 1:15
K-1 - Dynamite!! Power of Courage 2008 Akihito Tanaka zwycięstwo TKO (Punches) 1 5:22
Strikeforce - Strikeforce at the Dome Jan Nortje przegrana TKO (Punches) 1 0:55
K-1 - Premium 2007 Dynamite!! Bobby Ologun zwycięstwo TKO (Punches) 1 4:10
K-1 HERO's - HERO's 2005 in Seoul Jong Wang Kim zwycięstwo TKO (Punches) 1 0:08
K-1 - Hero's 2 Alan Karaev zwycięstwo KO (Punch) 1 3:44
K-1 - Hero's 1 Min Soo Kim zwycięstwo KO (Punch) 1 1:12
K-1 MMA - Romanex Kazuyuki Fujita przegrana Submission (Soccer Kicks) 1 2:15
K-1 - Beast 2004 Sumiyabazar Dolgorsuren zwycięstwo TKO (Foot Injury) 1 5:00
K-1 - Japan Grand Prix 2003 Stefan Gamlin zwycięstwo Submission (Guillotine Choke) 1 0:52
Inoki Bom-Ba-Ye 2002 - K-1 vs. Inoki Yoshihiro Takayama zwycięstwo Submission (Armbar) 1 2:16
Pride FC - Shockwave Antonio Rodrigo Nogueira przegrana Submission (Armbar) 2 4:03
Pride 21 - Demolition Kiyoshi Tamura zwycięstwo TKO (Punches) 1 0:11
Pride 20 - Armed and Ready Yoshihisa Yamamoto zwycięstwo TKO (Punches) 1 2:44