• Peter Sobotta
    Germany Balingen
    Germany
    • Peter Sobotta
    • Organizacja: Planet Eater
    • Zwycięstwa: 13
    • Przegrane: 4
  • Mark Hunt
    New Zealand South Auckland, Auckland
    New Zealand
    • Mark Hunt
    • Przydomek: The Super Samoan
    • Organizacja: American Top Team
    • Zwycięstwa: 9
    • Przegrane: 8
  • Lyoto Machida
    Brazil Belem, Para
    Brazil
    • Lyoto Machida
    • Przydomek: The Dragon
    • Organizacja: APAM
    • Zwycięstwa: 19
    • Przegrane: 4
  • Cain Velasquez
    United States Salinas, California
    United States
    • Cain Velasquez
    • Organizacja: American Kickboxing Academy
    • Zwycięstwa: 12
    • Przegrane: 1
  • Junior dos Santos
    Brazil Salvador, Bahia
    Brazil
    • Junior dos Santos
    • Przydomek: Cigano
    • Organizacja: Team Nogueira
    • Zwycięstwa: 16
    • Przegrane: 2
  • Demian Maia
    Brazil Santana de Parnaiba, Sao Paulo
    Brazil
    • Demian Maia
    • Organizacja: Wand Fight Team
    • Zwycięstwa: 18
    • Przegrane: 4
  • Jon Jones
    United States Rochester, New York
    United States
    • Jon Jones
    • Przydomek: Bones
    • Organizacja: Jackson's Mixed Martial Arts
    • Zwycięstwa: 19
    • Przegrane: 1
  • Rashad Evans
    United States Niagara Falls, New York
    United States
    • Rashad Evans
    • Przydomek: Suga
    • Organizacja: Blackzilians
    • Zwycięstwa: 18
    • Przegrane: 3
  • Fabricio Werdum
    Brazil Porto Alegre, Rio Grande do Sul
    Brazil
    • Fabricio Werdum
    • Przydomek: Vai Cavalo
    • Organizacja: Werdum Combat Team
    • Zwycięstwa: 17
    • Przegrane: 5
  • Gilbert Melendez
    United States Santa Ana, California
    United States
    • Gilbert Melendez
    • Przydomek: El Nino
    • Organizacja: Skrap Pack
    • Zwycięstwa: 21
    • Przegrane: 3
  • Miesha Tate
    United States Tacoma, Washington
    United States
    • Miesha Tate
    • Przydomek: Cupcake
    • Organizacja: Team Alpha Male
    • Zwycięstwa: 13
    • Przegrane: 4
  • Bart Palaszewski
    United States Crystal Lake, Illinois
    United States
    • Bart Palaszewski
    • Przydomek: Bartimus
    • Organizacja: Team Curran
    • Zwycięstwa: 36
    • Przegrane: 17
  • Ronda Rousey
    United States Santa Monica, California
    United States
    • Ronda Rousey
    • Przydomek: Rowdy
    • Organizacja: Team Hayastan
    • Zwycięstwa: 7
    • Przegrane: 0
  • Cung Le
    United States San Jose, California
    United States
    • Cung Le
    • Organizacja: Cung Le's Universal Strength Headquarters
    • Zwycięstwa: 9
    • Przegrane: 2
  • Brock Lesnar
    United States Webster, South Dakota
    United States
    • Brock Lesnar
    • Organizacja: Team Death Clutch
    • Zwycięstwa: 5
    • Przegrane: 3
  • Randy Couture
    United States Corvallis, Oregon
    United States
    • Randy Couture
    • Przydomek: The Natural
    • Organizacja: Xtreme Couture
    • Zwycięstwa: 19
    • Przegrane: 11
  • Matt Hughes
    United States Hillsboro, Illinois
    United States
    • Matt Hughes
    • Organizacja: HIT Squad
    • Zwycięstwa: 45
    • Przegrane: 9
  • Chuck Liddell
    United States San Luis Obispo, California
    United States
    • Chuck Liddell
    • Przydomek: The Iceman
    • Organizacja: The Pit
    • Zwycięstwa: 21
    • Przegrane: 8
  • Denis Kang
    Canada Vancouver, British Columbia
    Canada
    • Denis Kang
    • Organizacja: American Top Team
    • Zwycięstwa: 35
    • Przegrane: 16
  • Tim Sylvia
    United States Bettendorf, Iowa
    United States
    • Tim Sylvia
    • Przydomek: The Maine-iac
    • Organizacja: Team Extreme
    • Zwycięstwa: 31
    • Przegrane: 9
  • Royce Gracie
    Brazil Rio de Janeiro
    Brazil
    • Royce Gracie
    • Organizacja: Gracie Humaita
    • Zwycięstwa: 14
    • Przegrane: 2
  • Francis Carmont
    France Paris
    France
    • Francis Carmont
    • Przydomek: Limitless
    • Organizacja: Tristar Gym
    • Zwycięstwa: 22
    • Przegrane: 7
  • Tomasz Drwal
    Poland Krakow
    Poland
    • Tomasz Drwal
    • Przydomek: Gorilla
    • Organizacja: Alliance MMA
    • Zwycięstwa: 20
    • Przegrane: 4
  • Anderson Silva
    Brazil Curitiba, Parana
    Brazil
    • Anderson Silva
    • Przydomek: The Spider
    • Organizacja: Team Nogueira
    • Zwycięstwa: 33
    • Przegrane: 5
  • Anthony Pettis
    United States Milwaukee, Wisconsin
    United States
    • Anthony Pettis
    • Przydomek: Showtime
    • Organizacja: Roufusport
    • Zwycięstwa: 17
    • Przegrane: 2
  • Antonio Silva
    Brazil Campina Grande, Paraiba
    Brazil
    • Antonio Silva
    • Przydomek: Bigfoot
    • Organizacja: American Top Team
    • Zwycięstwa: 18
    • Przegrane: 5
  • Vitor Belfort
    Brazil Rio de Janeiro
    Brazil
    • Vitor Belfort
    • Przydomek: The Phenom
    • Organizacja: Blackzilians
    • Zwycięstwa: 23
    • Przegrane: 10
  • Dan Henderson
    United States Temecula, California
    United States
    • Dan Henderson
    • Przydomek: Hendo
    • Organizacja: Team Quest
    • Zwycięstwa: 29
    • Przegrane: 10
  • Michael McDonald
    United States Modesto, California
    United States
    • Michael McDonald
    • Przydomek: Mayday
    • Organizacja: Last Stand Fight Team
    • Zwycięstwa: 16
    • Przegrane: 2
  • Gabriel Gonzaga
    Brazil Rio de Janeiro
    Brazil
    • Gabriel Gonzaga
    • Przydomek: Napao
    • Organizacja: Team Link
    • Zwycięstwa: 15
    • Przegrane: 7
  • Thiago Silva
    Brazil Sao Paulo
    Brazil
    • Thiago Silva
    • Organizacja: Blackzilians
    • Zwycięstwa: 15
    • Przegrane: 3
  • Cheick Kongo
    France Paris
    France
    • Cheick Kongo
    • Organizacja: Wolfslair Academy
    • Zwycięstwa: 18
    • Przegrane: 8
  • Nick Diaz
    United States Stockton, California
    United States
    • Nick Diaz
    • Organizacja: Cesar Gracie Fight Team
    • Zwycięstwa: 26
    • Przegrane: 9
  • Wanderlei Silva
    Brazil Curitiba, Parana
    Brazil
    • Wanderlei Silva
    • Przydomek: The Axe Murderer
    • Organizacja: Wand Fight Team
    • Zwycięstwa: 35
    • Przegrane: 12
  • Takanori Gomi
    Japan Tokyo, Kato
    Japan
    • Takanori Gomi
    • Przydomek: The Fireball Kid
    • Organizacja: Kugayama Rascal
    • Zwycięstwa: 34
    • Przegrane: 9
  • Yushin Okami
    Japan Kawasaki, Kanagawa
    Japan
    • Yushin Okami
    • Przydomek: Thunder
    • Organizacja: Wajutsu Keishukai Tokyo
    • Zwycięstwa: 29
    • Przegrane: 8
  • Hector Lombard
    Cuba Matanzas
    Cuba
    • Hector Lombard
    • Przydomek: Lightning
    • Organizacja: American Top Team
    • Zwycięstwa: 32
    • Przegrane: 4
  • Jorge Santiago
    Brazil Rio de Janeiro
    Brazil
    • Jorge Santiago
    • Przydomek: The Sandman
    • Organizacja: Blackzilians
    • Zwycięstwa: 25
    • Przegrane: 12
  • Frankie Edgar
    United States Toms River, New Jersey
    United States
    • Frankie Edgar
    • Przydomek: The Answer
    • Organizacja: Ricardo Almeida Jiu-Jitsu
    • Zwycięstwa: 16
    • Przegrane: 4
  • Rory MacDonald
    Canada Kelowna, British Columbia
    Canada
    • Rory MacDonald
    • Przydomek: Ares
    • Organizacja: Tristar Gym
    • Zwycięstwa: 15
    • Przegrane: 1
  • B.J. Penn
    United States Hilo, Hawaii
    United States
    • B.J. Penn
    • Przydomek: The Prodigy
    • Organizacja: BJ Penn's MMA
    • Zwycięstwa: 16
    • Przegrane: 9
  • Rich Franklin
    United States Cincinnati, Ohio
    United States
    • Rich Franklin
    • Przydomek: Ace
    • Organizacja: Team Extreme
    • Zwycięstwa: 29
    • Przegrane: 7
  • Frank Mir
    United States Las Vegas, Nevada
    United States
    • Frank Mir
    • Organizacja: Las Vegas Combat Club
    • Zwycięstwa: 16
    • Przegrane: 8
  • Tito Ortiz
    United States Huntington Beach, California
    United States
    • Tito Ortiz
    • Przydomek: The Huntington Beach Bad Boy
    • Organizacja: Team Punishment
    • Zwycięstwa: 16
    • Przegrane: 11
  • Krzysztof Soszynski
    Canada Winnipeg, Manitoba
    Canada
    • Krzysztof Soszynski
    • Przydomek: The Polish Experiment
    • Organizacja: Reign MMA
    • Zwycięstwa: 26
    • Przegrane: 12
  • Dominick Cruz
    United States San Diego, California
    United States
    • Dominick Cruz
    • Przydomek: The Dominator
    • Organizacja: Alliance MMA
    • Zwycięstwa: 19
    • Przegrane: 1
  • Quinton Jackson
    United States Memphis, Tennessee
    United States
    • Quinton Jackson
    • Przydomek: Rampage
    • Organizacja: Wolfslair Academy
    • Zwycięstwa: 32
    • Przegrane: 11
  • Shane Carwin
    United States Greeley, Colorado
    United States
    • Shane Carwin
    • Organizacja: Grudge Training Center
    • Zwycięstwa: 12
    • Przegrane: 2
  • Gilbert Yvel
    Netherlands Amsterdam
    Netherlands
    • Gilbert Yvel
    • Przydomek: The Hurricane
    • Organizacja: Throwdown
    • Zwycięstwa: 38
    • Przegrane: 16
  • Mark Coleman
    United States Columbus, Ohio
    United States
    • Mark Coleman
    • Przydomek: The Hammer
    • Organizacja: Hammer House
    • Zwycięstwa: 16
    • Przegrane: 10
  • Forrest Griffin
    United States Athens, Georgia
    United States
  • Kazuhiro Nakamura
    Japan Tokyo
    Japan
    • Kazuhiro Nakamura
    • Przydomek: King Kaz
    • Organizacja: Team Kaz
    • Zwycięstwa: 19
    • Przegrane: 11
  • Ken Shamrock
    United States San Diego, California
    United States
    • Ken Shamrock
    • Przydomek: The World's Most Dangerous Man
    • Organizacja: Lion's Den
    • Zwycięstwa: 28
    • Przegrane: 16
  • Josh Barnett
    United States Seattle, Washington
    United States
    • Josh Barnett
    • Przydomek: The Warmaster
    • Organizacja: CSW
    • Zwycięstwa: 33
    • Przegrane: 6
  • Dan Severn
    United States Coldwater, Michigan
    United States
    • Dan Severn
    • Przydomek: The Beast
    • Organizacja: The Beast Academy
    • Zwycięstwa: 101
    • Przegrane: 19
  • Frank Shamrock
    United States Santa Monica, California
    United States
  • Bas Rutten
    Holland Eindhoven
    Holland
    • Bas Rutten
    • Przydomek: El Guapo
    • Organizacja:
    • Zwycięstwa: 28
    • Przegrane: 4
  • Kazushi Sakuraba
    Japan Katagami, Akita
    Japan
    • Kazushi Sakuraba
    • Przydomek: The Gracie Hunter
    • Organizacja: Laughter7
    • Zwycięstwa: 26
    • Przegrane: 16
  • Don Frye
    United States Sierra Vista, Arizona
    United States
    • Don Frye
    • Przydomek: The Predator
    • Organizacja: Team Frye
    • Zwycięstwa: 20
    • Przegrane: 9
  • Gary Goodridge
    Canada Barrie, Ontario
    Canada
    • Gary Goodridge
    • Przydomek: Big Daddy
    • Organizacja: Big Daddy Fight Team
    • Zwycięstwa: 23
    • Przegrane: 22