• Mariusz Pudzianowski
    Poland Biala Rawska
    Poland
  • Mamed Khalidov
    Poland Olsztyn
    Poland
    • Mamed Khalidov
    • Organizacja: Arrachion MMA Olsztyn
    • Zwycięstwa: 27
    • Przegrane: 4
  • Aslambek Saidov
    Poland Grozny, Chechnya
    Poland
    • Aslambek Saidov
    • Organizacja: Arrachion MMA Olsztyn
    • Zwycięstwa: 14
    • Przegrane: 3
  • Jan Błachowicz
    Poland Cieszyn
    Poland
  • Bob Sapp
    United States Seattle, Washington
    United States
    • Bob Sapp
    • Przydomek: The Beast
    • Organizacja: Team Beast
    • Zwycięstwa: 11
    • Przegrane: 18
  • Marcin Najman
    Poland Czestochowa
    Poland
    • Marcin Najman
    • Przydomek: El Testosteron
    • Organizacja: Okninski MMA
    • Zwycięstwa: 0
    • Przegrane: 3
  • Michał Materla
    Poland Szczecin
    Poland
    • Michał Materla
    • Przydomek: Magic
    • Organizacja: Berserkers Team
    • Zwycięstwa: 19
    • Przegrane: 4
  • Karol Bedorf
    Poland Szczecin
    Poland
    • Karol Bedorf
    • Przydomek: Coco
    • Organizacja: Berserkers Team
    • Zwycięstwa: 10
    • Przegrane: 2
  • Oli Thompson
    England Hove, East Sussex
    England
    • Oli Thompson
    • Organizacja: ZT Fight Skool
    • Zwycięstwa: 11
    • Przegrane: 5
  • Anzor Azhiev
    Poland Grozny
    Poland
    • Anzor Azhiev
    • Organizacja: PJ Promotion Group
    • Zwycięstwa: 4
    • Przegrane: 0
  • Pavel Svoboda
    Czech Republic Ostrava
    Czech Republic
    • Pavel Svoboda
    • Organizacja: Jayman MMA Fighting Systems
    • Zwycięstwa: 7
    • Przegrane: 2
  • Piotr Strus
    Poland Warsaw
    Poland
    • Piotr Strus
    • Organizacja: Nastula Team
    • Zwycięstwa: 8
    • Przegrane: 2
  • Rafał Moks
    Poland Szczecin
    Poland
    • Rafał Moks
    • Przydomek: Kulturysta
    • Organizacja: Berserkers Team
    • Zwycięstwa: 8
    • Przegrane: 6
  • Marcin Naruszczka
    Poland Warsaw
    Poland
  • Borys Mańkowski
    Poland Poznan
    Poland
    • Borys Mańkowski
    • Organizacja: Ankos Zapasy Poznan
    • Zwycięstwa: 14
    • Przegrane: 5
  • Maciej Jewtuszko
    Poland Szczecin
    Poland
    • Maciej Jewtuszko
    • Przydomek: Irokez
    • Organizacja: Berserkers Team
    • Zwycięstwa: 10
    • Przegrane: 2
  • Artur Sowiński
    Poland Radzionkow
    Poland
    • Artur Sowiński
    • Przydomek: Kornik
    • Organizacja: Silesian Cage Club
    • Zwycięstwa: 13
    • Przegrane: 7
  • Krzysztof Kułak
    Poland Czestochowa
    Poland
    • Krzysztof Kułak
    • Przydomek: Model
    • Organizacja: Adrenalina Fight Czestochowa
    • Zwycięstwa: 25
    • Przegrane: 13
  • Marcin Różalski
    Poland Plock
    Poland
  • Jacek Wiśniewski
    N/A Gliwice
    N/A
  • Antoni Chmielewski
    Poland Warsaw
    Poland
    • Antoni Chmielewski
    • Przydomek: Antonio
    • Organizacja: KSW Team
    • Zwycięstwa: 23
    • Przegrane: 10
  • Valentijn Overeem
    Netherlands Amsterdam
    Netherlands
    • Valentijn Overeem
    • Przydomek: The Python
    • Organizacja: Golden Glory
    • Zwycięstwa: 30
    • Przegrane: 29
  • James Zikic
    England Watford, Hertfordshire
    England
    • James Zikic
    • Przydomek: The Messenger
    • Organizacja: London Shootfighters
    • Zwycięstwa: 20
    • Przegrane: 9
  • Niko Puhakka
    Finland Uusimaa
    Finland
    • Niko Puhakka
    • Organizacja: Espoon Kehahait
    • Zwycięstwa: 28
    • Przegrane: 14
  • Maciej Górski
    Poland Konin
    Poland
    • Maciej Górski
    • Przydomek: Highlander
    • Organizacja: Highlander Team
    • Zwycięstwa: 10
    • Przegrane: 6
  • Łukasz Jurkowski
    Poland Warsaw
    Poland
    • Łukasz Jurkowski
    • Przydomek: Juras
    • Organizacja: KSW Team
    • Zwycięstwa: 15
    • Przegrane: 10
  • Eric Esch
    United States Jasper, Alabama
    United States
    • Eric Esch
    • Przydomek: Butterbean
    • Organizacja: Team Butterbean
    • Zwycięstwa: 14
    • Przegrane: 10
  • Wojciech Orłowski
    Poland Warsaw
    Poland
    • Wojciech Orłowski
    • Przydomek: The Gentleman
    • Organizacja: Nastula Team
    • Zwycięstwa: 3
    • Przegrane: 6
  • Daniel Omielańczuk
    Poland Warsaw
    Poland
  • Michal Fijałka
    Poland Szczecin
    Poland
    • Michal Fijałka
    • Przydomek: Sztanga
    • Organizacja: Berserkers Team
    • Zwycięstwa: 8
    • Przegrane: 3
  • Mariusz Pioskowik
    Poland Myslowice
    Poland
    • Mariusz Pioskowik
    • Przydomek: Dyzio
    • Organizacja: Silesian Cage Club
    • Zwycięstwa: 6
    • Przegrane: 5
  • Grzegorz Jakubowski
    Poland Gdansk
    Poland
    • Grzegorz Jakubowski
    • Przydomek: Jakubek
    • Organizacja: Mighty Bulls Team
    • Zwycięstwa: 20
    • Przegrane: 6
  • Piotr Baginski
    Poland Szczecin
    Poland
    • Piotr Baginski
    • Przydomek: Bagi
    • Organizacja: Berserkers Team
    • Zwycięstwa: 3
    • Przegrane: 2
  • Robert Jocz
    Poland Warsaw
    Poland
    • Robert Jocz
    • Organizacja: Nastula Team
    • Zwycięstwa: 20
    • Przegrane: 8
  • Łukasz Chlewicki
    Poland Krakow
    Poland