Forma Bieganie Ten zegarek zaplanuje Twój trening

Ten zegarek zaplanuje Twój trening

Ten zegarek zaplanuje Twój trening
[fot: materiały organizatora]

Zintegrowany z GPS, posiadający samokalibrujące sie czujniki ABC oraz funkcje treningowe. Taki jest zegarek Fenix2, w sam raz dla osób aktywnych.

Zegarek powstał dzięki współpracy Garmina z zawodowymi przewodnikami górskimi. Urządzenie wyposażone jest m.in. w samokalibrujące się czujniki ABC (wysokościomierz barometryczny, barometr i trójosiowy kompas), zaawansowane funkcje nawigacyjne i treningowe, m.in. szacunkowy pułap tlenowy, Virtual Partner i asystent odpoczynku.

W zależności od preferowanej aktywności - poza bieganiem, jazdą na rowerze i wspinaczką - mamy do wyboru dodatkowe profile w menu : Ski-Board, XC Ski i Swim. Mierzą one parametry istotne dla danej dyscypliny.

Miłośników gadżetów ucieszy zapewne funkcja Smart Notiffication, kompatybilna z iPhonem45, która pozwala odbierać e-maile i wiadomości tekstowe bezpośrednio na ekranie zegarka.

Bateria, w zależności od ustawień, wytrzymuje do 50 godzin w trybie GPS lub przez pięć tygodni w trybie standarowym.

Czytaj w Menstream.pl
Zimny prysznic i wałek pomogą w bieganiu
Orlen Warsaw Marathon startuje już dziś. Chcesz zacząć biegać? Nie popełnij tych błędów
Maraton przez Saharę. W jakich warunkach biegną zawodnicy?
Pokonanie 40 km w klasycznym maratonie jest dla wielu ogromnym wyczynem. Jednak 230 km w warunkach pustynnych to wyzwanie, którego podejmują się jedynie nieliczni.
Phelps wraca do treningu. Wystąpi na olimpiadzie?
Phelps zakończył karierę po olimpiadzie londyńskiej i twierdził, że już nigdy nie wystąpi w zawodach. Wraz z trenerem pozostali jednak przyjaciółmi i nadal łączą ich sprawy biznesowe.
Tagi:

zegarek

gadżety

bieganie

barometr

trening

Partner:

2014-05-12
SKOMENTUJ

  
Podaj czwarty znak kodu SzEjg
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.
Ekspert radzi

Maratończyk, Ironman, Norseman, trener sportów wytrzymałościowych, najprawdopodobniej jedyny w Polsce trener ultra maratończyków.      

Blog autora Zobacz porady
Sprawdź w WP.pl
  • Sport - najnowsze informacje ze świata sportu