Męski Świat Motoryzacja Car Audio Sprytne przenośne urządzenie w technologii Bluetooth

Sprytne przenośne urządzenie w technologii Bluetooth

Krótka historia powstania nowej kategorii w ofercie Blaupunkt.

Jeśli spojrzymy wstecz na doświadczenia marki Blaupunkt w rozwoju i zastosowaniu rozwiązań Bluetooth, zauważymy naprawdę wiele generacji radioodtwarzaczy i interfejsów powstałych w oparciu o tę technologię. W międzyczasie zestawy Blaupunkt stały się całkiem popularne, a ich zastosowanie wykroczyło poza samochody. W pracy czy ogrodzie, ćwicząc czy sprzątając, nie zajęte telefonem ręce pozwalające na wykonywanie wielu czynności stały się priorytetem dla wielu użytkowników. Blaupunkt zauważył ten trend i dlatego zdecydował się wprowadzić na rynek szeroką ofertę produktów, a pierwszym prezentowanym modelem z tej serii jest BT Drive Free 111.BT Drive Free 111 sprawdza się doskonale jako samochodowy zestaw głośnomówiący, który także można używać jako przenośne urządzenie "konferencyjne" lub biurowe. Wysokiej jakości mikrofon w parze z technologią DSP do zmniejszania echa i zakłóceń sprawiają, że w każdej sytuacji zapewnia wysoką jakość prowadzonych rozmów.

BT Drive to niewielkie pudełko w znacznym stopniu ułatwiające prowadzenie rozmowy podczas kierowania autem. Zwarta konstrukcja pozwala na samodzielną ,,instalację" - wystarczy je zamocować na osłonie przeciwsłonecznej i już możemy się cieszyć bezpieczną jazdą i jednocześnie unikać wysokich mandatów oraz punktów karnych. W parze z łatwością montażu idzie łatwość obsługi - cztery przyciski z wyraźnie określonymi funkcjami - dwa klawisze regulacji głośności, przycisk wyciszania oraz klawisz włączania/odbierania/rozłączania połączeń.

W urządzeniu wbudowano wysokiej jakości głośnik i mikrofon, które we współpracy z cyfrowym układem obróbki dźwięku sprawiają, że słyszymy się z naszym rozmówcą jakbyśmy byli tuż obok. Dzieję się tak, dzięki eliminacji szumów charakterystycznych dla pojazdów znajdujących się w ruchu oraz eliminacji uciążliwego echa.

Dla posiadaczy dwóch różnych numerów istotna może okazać się możliwość jednoczesnego sparowania dwóch telefonów - multipairing.

Aby zapewnić urządzeniu wystarczającą ilość energii elektrycznej projektanci zdecydowali się na wbudowanie akumulatora litowa-jonowego, który po 3 godzinnym ładowaniu pozwala na 10 godzin rozmowy lub 500 godzin czuwania. Oczywiście w wyposażeniu znajduje się dedykowany przewód USB, a także ładowarka samochodowa włączana do gniazda zapalniczki (można ją wykorzystywać także do ładowania innych urządzeń).

Sugerowana cena detaliczna brutto: 149 PLN
Produkt dostępny na terenie całego kraju w sieciach handlowych ze sprzętem RTV oraz w punktach sprzedaży akcesoriów telefonii komórkowej.

Informacje techniczne Blaupunkt BT Drive Free 111Informacja prasowa

Tagi:
Partner:
portalcaraudio.pl
2012-05-29
SKOMENTUJ

  
Podaj drugi znak kodu r85Vf
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Masz szansę rozpocząć ciekawą dyskusję.